Новини

29.11 2018

Conte представляє нову лімітовану колекцію новорічних шкарпеток для всієї родини

Оригінальні жіночі шкарпетки Сonte, чоловічі – Diwari і дитячі – Сonte-kids з символікою зимових свят вже у продажу.

Читати далі
22.11 2018

Кarabas.com у ТРК «Сонячна Галерея»

У Кривому Розі найпопулярнішими для проведення дозвілля є театр драми і музичної комедії ім. Тараса Шевченка, Криворізький державний цирк, Автовокзал, палац молоді та студентів, театр ім. Шевченка, а також безкоштовні виставки та заходи для всієї родини в ТРК "Сонячна Галерея".

Читати далі
22.11 2018

Beauty-Острів Riche в ТРК "Сонячна Галерея"

На новому острові представлена органічна косметика Riche.  

Читати далі
20.11 2018

Zagg - новий острів мобільних аксесуарів в ТРК «Сонячна Галерея»

Zagg спеціалізується на аксесуарах для мобільних телефонів. Чохли, різноманітні види і типи навушників, захисне скло і плівки - все найнеобхідніше, щоб оновити улюблений телефон легко і просто.

Читати далі
19.11 2018

Острів подарунків Miljul в ТРК «Сонячна Галерея»

В ТРК «Сонячна Галерея» відкрився новий острів подарунків і сувенірів Miljul. Красиві свічники, записні книжки, чайнички, підставки під чашки, аромалампи, ароматизовані палички, а також інші елементи декору і домашнього затишку, що надихають на позитивну атмосферу.

Читати далі
19.11 2018

ЧОРНА П'ЯТНИЦЯ цілий тиждень!

Реальні знижки від -20% до -50% на ВСЕ! У нас Чорна П'ятниця триває не 3 дні, а цілий тиждень! Більше 50 моделей жіночих пуховиків, парок і пальт.

Читати далі
15.11 2018

Black weekend sale в ТРК "Сонячна Галерея"

23-25 листопада у ТРК «Сонячна Галерея» - три дні великих знижок у всіх fashion-магазинах, в тому числі одягу, взуття, аксесуарів, гаджетів.

Читати далі
09.11 2018

Як пройшла развіртуалізаціі блогерів в ТРК «Солнечная Галерея»

Блогери з кожним днем ​​набирають популярності, впливають на думки читачів та розвивають нові думки на громадські теми. Це віртуальна діяльність в соціальних мережах. І людина, яка пише блог, часом здається онлайн персоною. У ТРК «Солнечная Галерея» вирішили развіртуалізіровать відомих блогерів Youtube, Instagram і Facebook в Кривому Розі та запросити їх на зустріч в торгово-розважальний комплекс.

Читати далі
08.11 2018

Запальні танці у ТРК «Сонячна Галерея»

ТРК «Сонячна Галерея» відкриває новий танцювальний проект. Разом з професіоналами гості торговельно-розважального центру мають можливість приєднатися з безкоштовною оздоровчою програмою від FitCurves і Kangoo Club Fly Vechernij. Заняття проходять щосуботи в листопаді з 11:00 до 13:00, на яких учасники вивчають рухи з Kangoo Jump, Zumbo, Tabata, Tae Bo.

Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!