Новини

24.10 2018

Зустрічайте нову концепцію браслетів PANDORA Reflexions в Україні!

Нова ера стилю, в якому краса поєднується з глибоким змістом та впевненістю!

Читати далі
16.10 2018

Подбати про безпеку відвідувачів - найприорітетніший напрямок діяльності ТРК

Тож сьогодні всі гості ТРК "Солнечная галерея" мають змогу спостерігати за навчаннями, мета яких - зробити відвідування та шопінг у ТРК максимально комфортним. Навчання проводитимуться спільно з органами управління та силами цивільного захисту ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Дніпровської області у місті Кривому Розі.  В рамках заходу буде продемонстрований практичний кейс з відпрацювання автоматичних систем оповіщення та пожежогасіння ТРК, дії особового складу при виникненні надзвичайної ситуації. А також, буде відпрацьовано  завдання за ввідними на об'єкті  ТРК "Солнечная галерея"  з  підрозділами  МЧС міста  та усіма районними службами, залученими для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. А ви знаєте алгоритм дій у надзвичайній ситуації? Пропонуємо вам приєднатися, перевірити себе запам'ятати корисні поради.

Читати далі
13.10 2018

У магазині Giardini нова колекція осінь-зима 2018/19!

Читати далі
10.10 2018

Танці у ТРК «Сонячна Галерея»

13 жовтня у ТРК «Сонячна Галерея» будуть танці – сальса-бачата-кізомба. Всі, хто бажає, зможуть приєднатися і разом з професійними майстрами запалити ритми музики. Свої показові номери покажуть провідний клуб танців в Кривому Розі «Імпульс».  Приходьте! Танцюйте! Відчувайте музику! Початок – о 18:00   

Читати далі
10.10 2018

У ТРК «Сонячна Галерея» - велика розвіртуалізація блогерів

27 жовтня у ТРК «Сонячна Галерея» відбудеться зустріч блогерів з гостями торговельно-розважального комплексу.

Читати далі
09.10 2018

a.Tan для чоловіків у ТРК «Сонячна Галерея»

У ТРК «Сонячна Галерея» представництво відомого українського бренду a.Tan відкрило ще один спеціалізований магазин тільки для чоловіків площею 65 кв. м. Верхній одяг, поло, футболки, костюми, піджаки, жилети, сорочки, гольфи і толстовки, штани, джинси – все необхідне для оновлення гардеробу.

Читати далі
08.10 2018

Vodafone у ТРК «Сонячна Галерея»

У ТРК «Сонячна Галерея» відкрився новий магазин провідного мобільного оператора Vodafone. Це новий просторий магазин в стилі high tech площею 120 кв. м., де можна отримати широкий спектр послуг, включаючи Інтернет за технологією 3G і 4G, мобільний зв'язок, фіксований інтернет і мобільне телебачення.

Читати далі
04.10 2018

Kadnay на Neon Fashion Party у ТРК «Сонячна Галерея»

По-молодіжному енергійно і в яскравих неонових кольорах – саме в такому стилі відсвяткували ювілейний День народження ТРК «Сонячна Галерея». На святковому десятилітті головного торговельно-розважального комплексу Кривого Рогу гості отримали заряд музики і світла разом з популярною українською групою Kadnay. На одній великій сцені у ТРК «Сонячна Галерея» із зірками виступали дитячі колективи і молоді виконавці. А ритму і драйву додало запальне неонове шоу.

Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!