Новини

11.05 2018

Нова колекція від ANDRE TAN

Читати далі
10.05 2018

Autoslalom у ТРК «Сонячна Галерея»

12 травня на майданчику для паркування ТРК «Сонячна Галерея» відбудеться драйвове шоу Autoslalom. Організатори запрошують всіх водіїв, не важливо, якої марки, потужності або кольору авто, хлопець чи дівчина. Головне – кайфувати від керування своїм автомобілем.

Читати далі
08.05 2018

Про блогера і шопінг вражень в Кривому Розі

Ганна Аверіна ще рік тому про свій особистий блог серйозно не замислювалася. Адже читачі, навіть якщо їх більше 5000, не роблять з людини з екаунтом в соціальних мережах блогером.

Читати далі
07.05 2018

Antonio Biaggi - сучасний бренд взуття та аксесуарів

Останні тенденції високої моди в унікальній інтерпретації, бездоганний дизайн і особлива увага до деталей - саме це є візитною карткою кожної колекції.

Читати далі
28.04 2018

ПРАВИЛА АКЦІЇ "СТИЛЬНИЙ LOOK ВІД МАГАЗИНУ ANDRE TAN"

1. Замовник та Виконавець Акції Замовником Акції є ПрАТ "Укрпангруп" (далі - "Замовник"). Місцезнаходження Замовника та адреса для кореспонденції: 01032, м. Київ, бул. Тараса Шевченка, 33, 13-й поверх. Виконавцем Акції є ПрАТ «Агентство «Інфокон». Місцезнаходження Виконавця: 01001, м. Київ вул. Хрещатик, 46.  

Читати далі
27.04 2018

Не рахуючи кроків з "Giardini": відомий бренд може змінити не тільки ходу, але і все життя

Як доведено вченими Стенфордського університету, середній показник кількості кроків людини на день складає 4961 крок. Роблячи тисячі кроків на день, люди навіть не думають про те, щоб їх порахувати (навіть за допомогою фітнес-гаджетів), а часом визначають свій маршрут простою формулою - "ноги самі ведуть". Так буває тільки в тому випадку, коли на ногах - зручне і якісне взуття. В іншому випадку, навіть ходіння найпривабливішими маршрутами перетворюється на справжнє катування.

Читати далі
25.04 2018

Зустрічайте нову колекцію браслетів від СТОЛИЧНОЇ Ювелірної Фабрики - Orbit!

Яскраві, сяючі, оригінальні браслети із жовтого золота за ціною від виробника. Запрошуємо на примірку в магазин.

Читати далі
24.04 2018

Знамениті бренди для спортсменів, домогосподарок та дітей. ТРК "Сонячна галерея" для всіх

На питання "Де у Кривому Розі однаково цікаво дорослим і дітям?", двох відповідей бути не може. Звичайно ж, це ТРК "Сонячна галерея". Дорослий ви чи дитина, тінейджер або пенсіонер - під дахом ТРК обов'язково знайдеться те, що зробить життя яскравішим, цікавішим, змістовнішим. Різновікова компанія також знайде для себе заняття. Подивитися цікаву виставку, взяти участь у розіграші або просто весело посидіти в зоні фуд-корту - чим не колективне розвага?

Читати далі
23.04 2018

28 квітня - розіграш

Любі гості, хочемо нагадати, що 28 квітня ми розіграємо сертифікат на 10 000 грн від модного українського бренду a.Tan. Чекаємо на Вас з заповненими анкетами на другому поверсі ТРК «Солнечная Галерея». З любов'ю!

Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!