Новини

ІНСТРУКЦІЯ ЩОДО ДІЙ ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

Ця Інструкція розроблена з метою забезпечення безпеки осіб, які перебувають в Торгово-розважальному комплексі «Солнечная Галерея», що знаходиться за адресою: площа 30-річчя Перемоги, 1, м. Кривий Ріг та на прилеглій до нього території (надалі все разом – «ТРК»), під час оголошення повітряної тривоги.

Ця Інструкція є обов’язковою до виконання всіма особами, які перебувають на території ТРК (всі разом – «Відвідувачі ТРК»).

І. Відвідувачі ТРК зобов’язані:

1. Мати з собою мобільний телефон з ввімкненою програмою оголошення повітряної тривоги (!!СИРЕНА!! Кривий Ріг ОФІЦІЙНИЙ, відповідні Telegram-канали тощо);

2. Перед відвідуванням ТРК ознайомитися з інформацією щодо місцезнаходження найближчих до ТРК захисних споруд цивільного захисту та найпростіших укриттів (надалі – «Укриття»). Інформація про адреси Укриттів та схеми руху до них розміщені в мережі інтернет, а також по всій території ТРК (біля входів, в торговій галереї та інших місцях).

Увага! На території ТРК Укриття відсутні. В той же час, згідно з Листом Криворізького районного управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області від 31.03.2022 №884-03-22 пропонується під час оголошення повітряної тривоги використовувати підземний паркінг ТРК, як найпростіше укриття. Прийняття рішення про евакуацію до Укриття чи підземного паркінгу Відвідувач приймає особисто під свою відповідальність.

3. Відвідувачі, почувши сигнал повітряної тривоги, зобов’язані негайно покинути територію ТРК та прямувати до Укриттів чи підземного паркінгу. Під час евакуації користуватися ліфтами заборонено. При виборі напрямку руху обрати найкоротші, але менш завантажені шляхиевакуації. При виході з ТРК забороняється залишатися на прилеглій до ТРК території.
 
4. Неухильно виконувати вказівки Адміністрації та Служби безпеки ТРК.


ІІ. Адміністрація ТРК докладає максимум зусиль для забезпечення безпеки Відвідувачів ТРК:
- всі скляні фасади захищено OSB-плитами;
- додатково перевірено працезданість всіх протипожежних систем;
- посилено охорону ТРК;
- на території ТРК розміщено інформаційні матеріали з адресами та схемами руху до Укриттів;
- здійснюється постійний моніторинг повітряних тривог, інформація про початок яких буде оголошуватися по гучномовцях ТРК.

В той же час, власник та адміністрація ТРК не несе відповідальності за будь-які збитки майну та ушкодження здоров’я, які можуть бути спричинені Відвідувачам під час дії воєнного стану в Україні. Фактом відвідування ТРК, Відвідувачі погоджуються з цією Інструкцією в повному обсязі, приймають її і зобов'язуються неухильно виконувати. У разі незгоди повністю, або в якій-небудь частині з Інструкцією, з вимогами Адміністрації, Служби безпеки ТРК, Відвідувач повинен відмовитися від відвідування ТРК (покинути територію ТРК).