Про комплекс

ТРК «Солнечная Галерея» на сьогоднішній день найсучасніший і відвідуваний торговий центр Кривого Рогу. Він пропонує своїм відвідувачам новий рівень комфортного шопінгу та відпочинку всією сім'єю. На двох поверхах галереї розміщуються магазини для дорослих і дітей з широким асортиментом товарів і різними ціновими пропозиціями.

До послуг відвідувачів гіпермаркет електроніки Comfy, магазин косметики та парфумерії Brocard, модні бренди In City, Collins, Ostin, Oggy, Camel active, Top Secret, Місто, AZZA, Sela, Savage, House, магазини взуття Antonio Biaggi, Luciano Carvari, Chester, Інтертоп, спортивних товарів - Мегаспорт і Puma.

Детальніше

Розваги

Розважальна зона ТРК «Солнечная Галерея» представлена дитячим спортивним центром Fly Park, де маленькі гості зможуть провести час на атракціонах, а також безкоштовними анімаційними програмами, які проходять в зоні фуд-корту ТРК. Для дорослих – безкоштовні консультації стилістів, модні покази та конкурсні програми з приємними сюрпризами.  

Також в ТРК «Сонячна Галерея» регулярно проходять головні у місті художні виставки, цікаві майстер-класи та вистави

Детальніше

Ресторани

В ТРК «Солнечная Галерея» відкрито комфортабельні кафе та ресторани, які презентують різні кухні світу. Улюблену домашню кухню можна скуштувати в ресторані «Село», соковиті бургери та сандвічі - в кафе «Big Burger», печену картоплю з різноманітними начинками - в кафе «Печена Картопля», японську кухню - в ресторані «Сен Су Які».

Також на території ТРК  завжди можна випити смачну та ароматну каву, порадувати дітей справжнім морозивом та тістечками.

 

Детальніше

Акції і новини

13.01.2022

Про КСВ ТРК «Солнечная Галерея»

13.01 2022

ТРК «Солнечная Галерея» - професійний торговий центр європейського рівня, який є активом міжнародної компанії Arricano. Його управління здійснюється за кращими стандартами та ефективними бізнес процесами компанії. Складовою частиною менеджменту є ESG політика. 

Читати далі
12.01.2022

Криворізькі фото-історії на фасадній проєкції ТРК «Солнечная Галерея»

12.01 2022

15 січня у ТРК «Солнечная Галерея» відбудеться годинне фото-шоу ROZOU UKRAINE vol.10. 

Читати далі
11.01.2022

ТРК «Солнечная Галерея»: січень – початок року, щоб створювати свій імідж

11.01 2022

«Щоб бути незамінною та бажаною, важливо постійно змінюватись», - стверджувала Коко Шанель. І в цьому є велика правда, коли чоловік чи жінка постійно експериментують зі своїм образом та іміджем, щоб бути кращими, впевненішими, переконливішими. 

Читати далі