Про комплекс

ТРК «Солнечная Галерея» на сьогоднішній день найсучасніший і відвідуваний торговий центр Кривого Рогу. Він пропонує своїм відвідувачам новий рівень комфортного шопінгу та відпочинку всією сім'єю. На двох поверхах галереї розміщуються магазини для дорослих і дітей з широким асортиментом товарів і різними ціновими пропозиціями.

До послуг відвідувачів гіпермаркети електроніки Comfy, Цитрус, Алло, магазин косметики та парфумерії Brocard, модні бренди New Yorker, LC Waikiki, A. Tan, Colin’s, магазини взуття Antonio Biaggi, Bacara, Giardini, Інтертоп, спортивних товарів - Мегаспорт, Sportmaster, Puma, New Balance.

Детальніше

Розваги

Розважальна зона ТРК «Солнечная Галерея» представлена дитячим спортивним центром Fly Park, де маленькі гості зможуть провести час на атракціонах, а також безкоштовними анімаційними програмами, які проходять в зоні фуд-корту ТРК. Для дорослих – безкоштовні консультації стилістів, модні покази та конкурсні програми з приємними сюрпризами.  

Також в ТРК «Сонячна Галерея» регулярно проходять головні у місті художні виставки, цікаві майстер-класи та вистави

Детальніше

Ресторани

В ТРК «Солнечная Галерея» відкрито комфортабельні кафе та ресторани, які презентують різні кухні світу. Європейську кухню можна скуштувати в ресторані «Brand Cook», грузинську в ресторані «Хінкальня», домашню - в «Два Гуся», а японську - в «Суши Вей».

Також на території ТРК  завжди можна випити смачну та ароматну каву, порадувати дітей справжнім морозивом та тістечками, наприклад, у "Spiceroom" на 1-му поверсі.

Детальніше

Акції і новини

19.01.2022

Дипломатичні відносини у фотомистецтві ROZOU-Х vol. 11 на фасаді ТРК «Солнечная Галерея»

19.01 2022

Мистецтво дипломатичних відносин і дипломатичні відносини в мистецтві – саме так можна охарактеризувати задум інноваційної фотовиставки ROZOU-Х vol. 10, яка проєкторно відбудеться 26 січня о 18:00 на фасаді ТРК «Солнечная Галерея». 

Читати далі
13.01.2022

Про КСВ ТРК «Солнечная Галерея»

13.01 2022

ТРК «Солнечная Галерея» - професійний торговий центр європейського рівня, який є активом міжнародної компанії Arricano. Його управління здійснюється за кращими стандартами та ефективними бізнес процесами компанії. Складовою частиною менеджменту є ESG політика. 

Читати далі
12.01.2022

Криворізькі фото-історії на фасадній проєкції ТРК «Солнечная Галерея»

12.01 2022

15 січня у ТРК «Солнечная Галерея» відбудеться годинне фото-шоу ROZOU UKRAINE vol.10. 

Читати далі