Новини

Як майбутні журналісти досліджували покупки в ТРК «Солнечная Галерея»: порадитися, вибрати і відразу отримати обновку

Студенти спеціальності "Соціологія масової комунікації, журналістики та реклами" КДПУ провели власне розслідування шопінгу – як і де комфортніше здійснювати покупки – в інтернеті або торговельному центрі.

•    ОLKO в ТРК «Солнечная Галерея»

Ще одна учасниця експерименту - Валерія - віддала перевагу романтичному образу, примірявши світлу сукню з легкої тканини в ОLKO.

Примірка стала вже заключним етапом шопінгу. До цього Лєра довго блукала магазином в пошуках речі, що надихне її. Відзначимо, що дівчина активна і емоційна, тому не могла залишитися непоміченою персоналом, який, як виявилося, готовий прийти на допомогу покупцеві в будь-який момент, але ненав'язливо.

У якийсь момент Лєрі здалося, що їй не вистачило уваги, але цей момент був компенсований якістю покупки. Також їй сподобався широкий асортимент, різноманітність моделей і широка розмірна сітка товарів в ОLKO.

Про продовження проекту далі на сайті та сторінках ТРК у соціальних мережах - шопінг студентів в ТРК "Солнечная Галерея", "битва" продавців і консультантів за покупців і що з цього вийшло.
 Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!