Новини

Як майбутні журналісти досліджували покупки в ТРК «Солнечная Галерея»: порадитися, вибрати і відразу отримати обновку

Студенти спеціальності "Соціологія масової комунікації, журналістики та реклами" КДПУ провели власне розслідування шопінгу – як і де комфортніше здійснювати покупки – в інтернеті або торговельному центрі.

•    LC Waikiki в ТРК «Солнечная Галерея»

Від найширшого вибору і асортименту LC Waikiki у студентки Діани піднявся настрій. Цей магазин - те, що треба модницям, які, однак, цінують свій час і гроші. У величезному торговельному павільйоні можна знайти все, що душа забажає, підібрати потрібний розмір і доповнити образ практичним і красивим аксесуаром. У LC Waikiki можна приходити всією родиною - від маленького до великого, кожен знайде для себе те, що шукає.

Діана змогла особисто переконатися, як професійно тут працює персонал. Щира привітність, приємне спілкування з покупцем, вміння підказати потрібну інформацію і залишатися при цьому ненав'язливими просто захопили таємну покупницю.

Чекаючи на весняне тепло, Діана підібрала для себе коротку спідницю, футболку і світлі кросівки. Практична і модна сумочка-рюкзак, за порадою консультанта, ефектно доповнила образ.

Про продовження проекту далі на сайті та сторінках ТРК у соціальних мережах - шопінг студентів в ТРК "Солнечная Галерея", "битва" продавців і консультантів за покупців і що з цього вийшло.
 Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!