Новини

Як студенти проводять час у ТРК Солнечная Галерея влітку

У ТРК «Солнечная Галерея» часто можна побачити молоду аудиторію покупців, які, за звичай, ходять разом невеликими групами. Стало цікаво – хто вони, звідки та які їх мотиви відвідувати торгово-розважальний комплекс. 
З’ясувалося, що це студенти, які прийшли на шопінг та провести час у теплій атмосфері у спекотний літній день. 
Молодь надає перевагу комфортному ТРК, який розташований у зручному для них місці – щоб недалеко йти чи добиратися на громадському транспорті. 
Студенти із задоволенням поділились своїми шопінг-інтересами: онлайн забирає більше часу та зусиль, адже при покупці в Інтернет-магазині існує більше ризиків, що одяг може не підійти. Тому часто замовляють більше потрібного, приміряють вдома , а потім повертають все те, що не сподобалось або не відповідає розміру. В інтернеті спокійно можна замовити лише те, в чому 100% впевнені. А це трендовий на сьогоднішній день «оверсайз» чи спортивний одяг для тренувань. Взуття ж потрапляє в категорію «небезпечних» покупок в інтернеті, адже кросівки, босоніжки та туфлі треба міряти. 
А в ТРК «Солнечная Галерея» можна зайти у різні магазини, приміряти, пощупати тканини, ознайомитися з пропозиціями та впевнено придбати саме те, що підходить. 
Для дівчат літній шопінг  – це нові яскраві сукні, купальники, футболки, босоніжки, джинси, аксесуари. Хлопці ж кажуть, що вони купують частіше за все випадково, не видивляючись уподобання по магазинах. Цього літа вони вже придбали по кілька нових футболок, джинсових та котонових шортів, кросовки, окуляри та рюкзаки.
Дійсно важливо те, що студенти цінують свій час, атмосферу та можливість шопінгу разом зі своїми друзями. При нагоді і обговорити можна більше цікавих тем, а не лише коментувати у соціальних мережах.
 Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!