Новини

Яка весна у нашому місті за версією ТРК «Солнечная Галерея»

Весна іде, весні дорогу! Хочеться, щоб якнайбільше розквітало квітів, ставало більше музики та нових весняних вражень. Хочеться оновлюватись, подобатись, мріяти, зустрічатись… Стільки всього хочеться, щоб здійснилось, адже весна у Кривому Розі прекрасна. Тому ТРК «Солнечная Галерея» пропонує зафіксувати цей настрій на весняній світлині.
6 березня у торгово-розважальному комплексі буде встановлена неймовірна фотозона, з елементами урбаністики та криворізьких дахів у стилі Ван Гога. До речі, він працював продавцем у книгарні  та арт-крамниці. А зі своєю коханою Христин познайомився на вулиці, коли прогулювався і шукав натхнення.
Весняна фотозона у ТРК «Солнечная Галерея» - це чудова локація, щоб зафіксувати свій позитивний настрій та передати його іншим. Адже кожна світлина нагадує про особливі миті життя, проведені з дітьми, коханими, друзями та близькими людьми. Або привід залишитись наодинці та позувати перед камерою так, наче ніхто не бачить. Це дещо нагадує популярний фільм «Секс у великому місті», де головні героїні шукали та створювали собі миті щастя. А Кривий Ріг теж велике місто, а за площею – одне із найдовших в Україні. І весна тут прекрасна! Вона мотивує оновлюватись та кохати.