Новини

Акція «SUN JAM PARTY» в ТРК «Солнечная Галерея»

1.    Організатор 
Організатором Акції на замовлення в ТРК «Солнечная Галерея» (ПрАТ «Укрпангруп» код ЄДРПОУ 34530278) є ТОВ «АДА-ТРЕЙДІНГ» ЄДРПОУ 38375319. Місцезнаходження Виконавця: м. Київ, вул. Машинобудівна, 35-А.
2.    Мета проведення Акції 
Метою проведення Акції є привернення уваги споживачів до ТРК «Солнечная Галерея» та до  партнерів Акції – магазинів «COLIN`S», «New Yorker» та «Letout Outlet».
Тривалість та територія (місце) проведення Акції 
Акція триває з 10 по 12 вересня 2021 року включно (далі – «Період проведення Акції») і складається з наступних етапів :
•    Етап 1 – з 10 по 12 вересня 2021 року здійснюй покупку в будь якому магазині (окрім гіпермаркету «Ашан»), що знаходиться на території ТРК «Солнечная Галерея» товарів або послуг на суму від 500 (п’ятсот) грн. одним чеком.
•    Етап 2 – реєструй свій чек шляхом заповнення анкети 10, 11 вересня з 14:00 по 20:00 та 12 вересня з 12:00 по 20:00 на стійці реєстрації чеків, що знаходиться на другому поверсі у зоні фуд-корту ТРК «Солнечная Галерея».
•    Етап 3 – розіграш проводитиметься 12 вересня 2021 року після 20:00 на головній сцені біля ТРК «Солнечная Галерея».
•    Акція проводиться у м. Кривий Ріг, на території ТРК «Солнечная Галерея» (далі – «Територія проведення Акції»), що знаходиться за адресою: м. Кривий Ріг, пл. 30-річчя Перемоги, 1.

2.    Учасники Акції 

    В Акції можуть брати участь усі бажаючі, незалежно від віку, статі тощо.
    Не визнаються Учасниками Акції і не мають права брати в ній участь:
-    працівники Організатора Акції та члени їхніх сімей (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки тощо);
-    власники та працівники рекламних агентств та партнерів, залучених до організації та проведення Акції та члени їхніх сімей (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки, тощо);
-    працівники ТРК «Солнечная Галерея» та працівники магазинів/ресторанів/точок обслуговування тощо, представлених в ТРК «Солнечная Галерея».
-    іноземці та особи без громадянства;
-    участь в Акції недієздатних осіб здійснюється відповідно до чинного законодавства України. 
       Учасники Акції під час участі у Акції зобов’язуються:
-    дотримуватися вимог даних Правил та норм чинного законодавства України;
-    свідомо не завдавати незручностей та не чинити перешкод іншим Учасникам;
-    не чинити дій, які ставлять під сумнів правомочність участі такого Учасника у Акції.

3.    Умови участі у акції
Для того щоб взяти участь у акції, особі, що відповідає вимогам розділу 4 цих Правил, необхідно: 
1.    У період з 10 по 12 вересня 2021 року здійснити покупку в будь якому магазині (окрім гіпермаркету «Ашан»), що знаходиться на території ТРК «Солнечная Галерея» товарів або послуг на суму від 500 (п’ятсот) грн. одним чеком.
2.    Зареєструвати свій чек шляхом заповнення 10, 11 вересня з 14:00 по 20:00 та 12 вересня з 12:00 по 20:00 на стійці реєстрації чеків, що знаходиться у зоні фуд-корту на другому поверсі ТРК «Солнечная Галерея».
3.    Бути особисто присутнім на розіграші головних призів, що відбудеться 12 вересня 2021 року після 20:00 на головній сцені біля ТРК «Солнечная Галерея».

4.    В акції не беруть участь:
    Чеки, що вже були зареєстровані.
    Чеки загальна сума яких менше ніж 500 (п’ятсот) грн. одним чеком.
    Чеки, що недатовані періодом з 10 по 12 вересня 2021 року.
    Чеки із гіпермаркету «Ашан».
 7.     Подарунки (головні призи) та порядок отримання
Головними призами Акції  (далі «Приз») є 3 (три) подарункові сертифікати номіналом 5 000,00 грн (п’ять тисяч гривень 00 копійок) на шопінг в одному з магазинів «COLIN`S», «New Yorker», або «Letout Outlet», що знаходяться на території ТРК «Солнечная Галерея»*.
* Під головним призом від магазину «COLIN`S», «New Yorker», або «Letout Outlet» мається на увазі можливість придбати за 1 грн. один з трьох сертифікатів на шопінг номіналом 5000 гривень. Переможець повинен надати свої паспортні та контактні дані, а також зробити фотографію із Сертифікатом одразу після розіграшу (фото робить представник магазину або Організатор). 

Учасник Акції, анкета якого буде визначена такою, що отримала можливість виграти Приз, буде повідомлений про це одразу в місці розіграшу. Присутність учасника Акції в місці розіграшу призу в момент розіграшу є обов’язковою умовою для отримання Призу.

Якщо Учасник Акції відсутній в зазначений час в момент розіграшу призів в Місці проведення розіграшу за адресою, зазначеною у цих правилах, він втрачає можливість на отримання Призу. 

Приз підлягає повторному розіграшу серед інших Учасників за випадковою ймовірністю шляхом жеребкування серед всіх інших зареєстрованих анкет. Розіграш проводиться до тих пір, доки не буде визначений переможець.
Для отримання Призу учаснику акції необхідно пред'явити номерний відривний талон, який учасник отримує після заповнення анкети. Порядковий номер відривного талона повинен збігатися з порядковим номером анкети, яка  в свою чергу, була визначена Організатором та/або виконавцем як виграшна. Відсутність в учасника акції відривного талона з порядковим номером може бути підставою для відмови в видачі Призу.
Під виграшем мається на увазі отримання можливості придбати відповідний приз за 1 грн.
Учасник акції, анкета якого на розіграші Головних призів була визначена як виграшна, втрачає можливість повторного участі у акції та подальшого отримання призів.
Подарунковий сертифікат номіналом 5 000 грн. (п’ять тисяч гривень) на шопінг в одному з магазинів «COLIN`S», «New Yorker», або «Letout Outlet», що знаходяться на території ТРК «Солнечная Галерея» (далі – Сертифікат) може бути використаний, згідно свого періоду, а саме здійснений обмін номіналу сертифікату на товари, які продаються магазинах «COLIN`S», «New Yorker», або «Letout Outlet», що знаходяться на території ТРК «Солнечная Галерея» (далі –Сертифікат).
Обмеженням обміну на товари, які продаються в магазинах «COLIN`S», «New Yorker», або «Letout Outlet», що знаходяться на території ТРК «Солнечная Галерея» є наступні Магазини/Партнери:
    Переможець може здійснити шопінг з Сертифікатом лише за присутності представника Організатора Акції та в робочій час ТРК «Солнечная Галерея»;
    Власник Сертифікату повинен за 24 години попередити та погодити з представником Організатора Акції дату та час передачі Сертифікату та здійснення шопінгу з Сертифікатом в ТРК «Солнечная Галерея».
    Переможець повинен за один робочий день ТРК «Солнечная Галерея» здійснити шопінг з Сертифікатом в одному з магазинів «COLIN`S», «New Yorker», або «Letout Outlet».
    Якщо загальна сума покупок за цим Cертифікатом перевищує номінальну вартість (включаючи ПДВ), то різницю покриває Переможець.
    Якщо загальна сума покупок за цим Сертифікатом менша, ніж номінальна вартість (з ПДВ), то еквівалент невитраченої суми Сертифікату Переможцем не компенсується останньому у грошовій формі.
Сертифікат, ні за яких умов, не підлягає обміну на його грошовий еквівалент.
Обов’язковою умовою участі у акцій є:
    Після шопінгу з Сертифікатом в ТРК «Солнечная Галерея», написання та підпис переможцем розписки про отримання номіналу сертифікату у вигляді товарів та послуг, та відсутність претензій до Організатора та ТРК «Солнечная Галерея».
    Копіювання чеків для підтвердження отриманих після шопінгу товарів та послуг на території ТРК «Солнечная Галерея».
Один Переможець Акції отримує лише один Приз, що описаний у. п. 7, але має право отримати додаткові Призи, що не потребують додаткового узгодження та попередження про це Учасників Акції.
Для отримання Призу, учасник повинен мати, та на вимогу представника Організатора/Виконавця пред’явити, паспорт громадянина України.
Організатор та/чи виконавець Акції залишає за собою право змінити дату та час проведення розіграшів та способу визначення Переможців Акції. Інформацію про змінену дату визначення Переможця можна буде дізнатися на офіційному сайті: sungallery.com.ua ТРК «Солнечная Галерея», на офіційній сторінці ТРК «Солнечная Галерея» у соціальній мережі Facebook (https://www.facebook.com/sungallery.com.ua).
Організатор та/чи виконавець Акції не несе жодної відповідальності за непроведення Акції, або невручення Призу у випадку настання таких форс-мажорних обставин як: стихійні лиха, пожежі, паводки, карантину (в тому числі обмеження роботи торгово – розважальних центів, зокрема ТРК «Солнечная Галерея» воєнні дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у чинному законодавстві, яке діє на території проведення Акції, або інші обставини непідвласні контролю з боку Організатора Акцій.
Організатор та/або виконавець залишає за собою право на власний розсуд, без додаткового узгодження та попередження про це, змінювати правила розіграшу додаткових призів та подарунків які не визначені у розділі 7 даних Правил як Головний приз.  
Замовник Акції не несе відповідальності за невиконання Виконавцем своїх обов′язків перед Переможцем Акції. В будь-якому випадку Замовник Акції не відшкодовує Учасникам Акції та/або будь-яким іншим особам будь-які збитки, що будь-яким чином стосуються проведення даної Акції.
Організатор та/або виконавець залишає за собою право замінити приз на рівноцінний або більш дорогий без додаткового узгодження та попередження про це.  
Для отримання Призу, учасник повинен мати, та на вимогу представника Організатора/Виконавця пред’явити, паспорт громадянина України.
Виграшами є виключно вищевказані призи, отримати їх грошовій еквіваленти є недопустимим.
Кількість призів обмежена.
8.   Інформування учасників Акції 
Детальна інформація про Акцію, офіційні Правила Акції публікуються на сайті sungallery.com.ua, також підтримка Учасників надається за телефоном (067) 325-30-23.
Телефонні переговори операторів Гарячої лінії Акції з Учасником Акції можуть реєструватися засобами технічної фіксації. Учасник своєю участю в Акції надає свою безумовну згоду на таку фіксацію.
9.   Персональні дані 
Учасник Акції діє особисто, від свого імені, добровільно і самостійно. Учасник Акції бере на себе всі ризики відповідальності і наслідків, пов’язаних з можливою участю в Акції та отриманням заохочення.
Інформація, що надається Учасниками Акції, відноситься до персональних даних і охороняється відповідно до законодавства України.
Беручи участь в Акції, кожен Учасник свідчить і підтверджує, що ознайомлений і повністю згоден з цими Правилами, буде їх дотримуватися, що він ознайомлений з правами, які стосуються його персональних даних*, а також з тим, що його добровільно надані персональні дані є згодою на їх обробку Виконавцем Акції на свій розсуд будь-якими способами з маркетинговою та/або будь-якою іншою метою, що не суперечить законодавству України, зокрема, для проведення рекламної акції згідно з офіційними правилами (визначення переможця, підготовка статистичної інформації тощо).
*Права Учасника як суб’єкта персональних даних. Учасник має право:
– на отримання відомостей про місцезнаходження Виконавця як володільця/розпорядника його персональних даних;
– вимагати від Виконавця як володільця його персональних даних уточнення своїх персональних даних;
– застосовувати передбачені законом засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних.
Учасник Акції надає Виконавцеві право здійснювати автоматизовану обробку та включення персональних даних до бази персональних даних, а також інших баз даних, які Виконавцем буде створено з адміністративною та іншою метою, для забезпечення реалізації відносин, що вимагають обробки персональних даних. При цьому Учасник підтверджує, що Виконавець не зобов’язаний повідомляти його про включення його персональних даних до бази персональних даних.
Учасник надає Виконавцеві право передавати його персональні дані в обсязі, що виправдані поставленою метою, третім особам, якщо така передача пов’язана зі здійсненням Виконавцем своїх обов’язків (у тому числі, але не винятково – надання інформації до державних органів, банківських установ тощо), при цьому Учасники погоджуються, що Виконавець не буде повідомляти їх, як в письмовій, так і в усній формі, про кожен випадок передачі персональних даних Учасників третім особам.
Беручи участь в Акції, кожен Учасник підтверджує, що він ознайомлений з правами, що стосуються збору, обробки, використання, зберігання і поширення його персональних даних, а також цим підтверджує, що  Виконавець та інші треті особи звільнені від зобов’язання направляти Учаснику письмове повідомлення про права, мету збору даних та осіб, яким передаються персональні дані Учасника.
Обробка персональних даних може здійснюватися Виконавцем самостійно, або може бути передана іншим операторам на підставі договору з умовою збереження конфіденційності. Персональні дані Учасника Акції зберігаються в базі до їх відкликання за письмовим проханням Учасника Акції. У разі відкликання згоди на обробку персональних даних Учасник не допускається до подальшої участі у Акції.
Виконавець/Організатор не несе будь-якої відповідальності за захист персональних даних, розміщених Учасником в анкеті, від неправомірного або випадкового доступу до них, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення персональних даних, а також інших неправомірних дій. Так само як Виконавець не несе будь-якої відповідальності за порушення прав третіх осіб в результаті дій Учасника з розміщення таких персональних даних.
    10.    Загальні умови Акції. 
•    Всі Подарунки та Призи Акції можуть бути отримані Учасниками Акції лише на умовах цих Правил.
•    Подарунки та Призи Акції обміну та поверненню не підлягають. Організатор та Виконавець не несуть відповідальності, стосовно використання Учасниками Подарунків, після їх одержання Учасником.
•    Один Учасник Акції може отримати лише один головний приз.
•    Відповідно до вимог статті 634 Цивільного Кодексу України до договорів приєднання, а саме можливості укладання такого договору лише шляхом приєднання однієї сторони до запропонованого договору, своєю участю у Акції всі Учасники Акції погоджуються з умовами цих Правил та зобов’язуються їх виконувати.
•    Усі результати Акції остаточні й оскарженню не підлягають.
•    Процедура визначення одержувачів Подарунків не переслідує мети отримання прибутку.
•    Для організації та проведення Акції, а також для здійснення контролю за перебігом акції Організатор/Виконавець має право залучати будь-яких третіх осіб. Організатор/Виконавець не несуть відповідальності за якість послуг операторів поштового, кур’єрського та телефонного зв’язку.
•    Ці Правила, а так само як і будь-які зміни до них, включаючи зміни стосовно строків доставки подарунків, набувають чинності з моменту їх розміщення Організатором на Інтернет-сайті sungallery.com.ua. 
•    Організатор/Виконавець Акції залишає за собою право змінювати подарунковий фонд Акції та/або окремих видів подарунків Акції, або включити в Акцію інші подарунки, не передбачені цими Правилами.
•    Всі учасники, які приймають участь у акції, роблять це на власний розсуд та погоджуються з усіма ризиками для здоров’я які можуть виникнути. Прийнявши участь у акції та отримавши послуги та/чи призи пов’язані з акцією, у разі виникнення ускладнень зі здоров’ям, виникнення алергічних реакцій, учасники повністю відмовляються від будь яких претензій до організатора та виконавця акції.
       11.    Інші положення: 
•    У разі виникнення будь-яких спорів стосовно тлумачення умов проведення Акції офіційним визнається тлумачення Організатора, яке є остаточним і обов’язковим для всіх Учасників Акції та не підлягає оскарженню. Рішення Організатора/Виконавця з усіх питань, пов’язаних із проведенням Акції, вважаються остаточними, такими, що не підлягають оскарженню й поширюються на всіх Учасників Акції.
•    Учасник Акції своєю участю у даній Акції повністю погоджується із Умовами Акції і повинен їх виконувати.
•    Учасники Акції несуть відповідальність за правильність і достовірність зазначення всієї інформації, що надсилається ними для участі в Акції.
•    Організатор та Виконавець залишають за собою право перевірити документи, які засвідчують вік та особу Учасника.
•    Організатор та Виконавець не несуть відповідальності за роботу і будь-які помилки операторів поштового зв’язку та кур’єрських служб, внаслідок яких поштові відправлення не надійшли, надійшли із запізненням, їх було загублено чи пошкоджено; за настання обставин непереборної сили.
•    Учасники Акції розуміють та згодні дотримуватись умови, що вони можуть надавати засобам масової інформації відомості стосовно участі у Конкурсі та отримання заохочення лише за наявності окремої в кожному випадку письмової згоди Організатора.
•    Беручи участь в Акції, учасник Акції тим самим надає згоду Виконавцю/Організатору на збір та обробку його персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних». Виконавець/Організатор самостійно несе відповідальність за внесення персональних даних в базу персональних даних та їх обробку відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».
•    Беручи участь в Акції, кожен Учасник тим самим підтверджує свою згоду на використання наданої інформації Організатором/Виконавцем Акції з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинного законодавства України (у т. ч. шляхом передачі третім особам), зокрема на безоплатне використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т. ч. право публікації (у т. ч. його імені і зображення, що вміщене у фотографії) у ЗМІ, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ, а також для надсилання інформації, повідомлень (у т. ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором/Виконавцем Акції та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України.
•    Учасники Акції гарантують наявність у них повноважень на участь у Акції (зокрема, здійснюючи послідовність дій, передбачену цими Правилами), підтверджують та гарантують наявність у них всіх виключних майнових та особистих немайнових авторських та суміжних прав на надані фотокартки, а для осіб з неповною чи обмеженою дієздатністю – належним чином оформленого письмового дозволу від батьків/законних піклувальників на використання зображення в рекламних цілях в рамках Акції, не обмежених часом, територією чи способами використання. Учасники Акції несуть відповідальність, передбачену чинним законодавством України, за порушення прав інтелектуальної власності третіх осіб.
•    Організатор та Виконавець Акції мають право залучати третіх осіб для повного та/або часткового виконання зобов’язань за цими Правилами.

 Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!