Новини

Безпечний шопінг у Кривому Розі: як це організовано в ТРК "Солнечная Галерея"

З початком червня в Україні почалися нові послаблення карантину. Хоча і з певними обмеженнями, але українці все більше повертаються до звичного життя. Водночас Міністерство охорони здоров'я постійно попереджає, що перехід до кожного наступного етапу пом'якшення карантину та зняття обмежень можливі лише за умови виконання визначених фахівцями критеріїв, а це багато в чому залежить від дотримання правил протиепідемічних заходів, особистої гігієни, респіраторного етикету та соціальної дистанції. Відповідно до рішень Уряду України, регіональної та міської комісій з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, з 12 травня в Кривому Розі відновив роботу улюблений багатьма криворіжцями ТРК "Солнечная Галерея".
Як і регламентовано рішеннями зазначених вище органів, перед відкриттям в роботу комплексу були включені заходи щодо забезпечення безпеки відвідувачів і персоналу ТРК а також співробітників суб'єктів господарювання, що орендують тут торговельні площі. Просто біля входу облаштовано інформаційний куточок, в якому містяться корисні відомості про порядок роботи ТРК в умовах карантинних обмежень, правила використання засобів індивідуального захисту, можливості використання засобів дезінфекції на території комплексу.
Виконуючи рекомендації, на входах в ТРК відвідувачів зустрічають співробітники в халатах та інших засобах індивідуального захисту, які виконують термоскрінінг і нагадують відвідувачам про необхідність дотримання маскового режиму і соціальної дистанції.
"Наші співробітники, які зустрічають відвідувачів біля входу, звертаються не до всіх, а лише до тих з відвідувачів, хто з якихось причин забув про існуючі в наші дні обмеження, пов'язані з відвідуванням громадських місць - засоби індивідуального захисту, соціальної дистанції. Так, людині, яка увійшла без маски, обов'язково нагадають про необхідність дотримання маскового режиму. Якщо ж виявиться, що людина не взяла з собою маску, її видадуть.
У той же час ніхто не потурбує відвідувачів, які дотримуються встановлених в наші дні обмежень. Термоскрінінг також здійснюється тільки за бажанням людей", - розповіла директор ТРК"Солнечная Галерея" Марина Баранова. Вона додала, що в усі санітарні зони ТРК закуплені автоматичні диспенсери, які заповнюються сертифікованим антисептиком. У приміщеннях санітарних кімнат розмістили інформаційні та наочні плакати для того, щоб допомогти відвідувачам у дотриманні правил особистої гігієни.
Кожні три години клінінгова компанія в ТРК обробляє "контактні" поверхні, сертифікованими засобами дезінфекції. Наказом по компанії визначені особи, відповідальні за виконання цих робіт. Всі виконані роботи фіксуються в журналі обліку. Протягом дня і наприкінці його цей журнал перевіряється. Постійно здійснюються обходи санітарних зон, де перевіряється наявність антисептика, мила, стан прибирання і графіки прибирань приміщень.
Варто відзначити, що ТРК забезпечує безконтактне переміщення торговельною галереєю - до магазинів, так само як і до торговельного центру, двері відкриваються автоматично.
"Сьогодні, в умовах пандемії, рівень особистої відповідальності перед собою і оточуючими нас людьми має бути набагато вищим. Ми відповідальні перед нашими відвідувачами і закликаємо їх до відповідальності", - каже Марина Баранова".
За словами керівника ТРК, встановлені правила виконуються також орендарями. Так, у зв'язку з необхідністю контролю за кількістю покупців у торговельних павільйонах стрічками обмежили пропускну здатність вхідної зони. У кожному з торговельних павільйонів є санітайзери, рукавички, інформаційні таблички та методичні постери, що нагадують про те, як правильно поводитися із засобами індивідуального захисту.
Кожні три години клінінгова компанія обробляє "контактні" поверхні сертифікованими засобами дезінфекції. Наказом по компанії визначені особи, відповідальні за виконання цих робіт. Всі виконані роботи фіксуються в журналі обліку. Протягом дня і наприкінці його цей журнал перевіряється. Постійно здійснюються обходи санітарних зон, де перевіряється наявність засобів дезінфекції, мила, стан прибирання і графіки прибирань приміщень.
Звертаючись до криворіжців, директорка ТРК "Солнечная Галерея" побажала всім здоров'я і закликала відповідально реагувати на зміни, що відбуваються в наші дні - бути уважними до свого здоров'я, у разі перших симптомів або підвищення температури утриматися від відвідування місць, де одночасно з вами можуть перебувати інші люди. У разі ж відвідування ТРК, Марина Баранова сподівається, що дії персоналу, спрямовані на підвищення рівня безпеки криворіжців, будуть сприйняті позитивно і з розумінням того, що епідеміологічний добробут в місті залежить від усіх - і від тих, хто надає послуги городянам і від тих, хто користується цими сервісами. На її думку, результатом спільних зусиль стане повне завершення карантину у визначений урядом термін, тобто з 22 червня.
У ТРК "Солнечная Галерея" потурбувалися також про людей з особливими потребами: спеціальне маркування паркування, доступність санвузлів, пласкі вхідні групи, ліфти – все це передбачено для того, щоб вирішити питання інклюзії. Як результат, торговельний центр отримав спеціальну позначку "Доступно.UA". Ще одна приємна новина - міська влада видала офіційне розпорядження, що дозволяє з 5 червня відновити роботу фудкорту. У ТРК "Сонячна Галерея" Тепер можна не тільки сходити на шопінг, а й побалувати себе і всю родину смачними стравами в одному з 10 представлених кафе і ресторанів. Найближчим часом в ТРК планують провести тематичну фотовиставку, а також розробляють ідеї для нових цікавих проектів.Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!