Новини

День народження ТРК "Солнечная Галерея": найоригінальніші привітання від відвідувачів

У свій 12-й День народження ТРК "Солнечная Галерея" отримав чимало щирих привітань. Частину з них залишили підписники Facebook-сторінки ТРК. Головний портал Кривого Рогу - 0564.ua. відібрав найоригінальніші привітання та побажання. 

«З днюхою вас! Відвідую, рекомендую і просто люблю гуляти в "Сонячній галереї". Шана вам за підтримку людей із інвалідностями! Сильне враження справив кілька років тому сюжет "Експерт-КР" про переселенку з вадами слуху, яка вже працює на касі СГ в Кривому Розі. Круто, що ви допомогли забезпечити достойні умови людям із інвалідностями для протидії COVID-19.

Хай вам комфорно й успішно працюється ще довгі роки!», – написала в соцсети Ольга Гончар Хвостова.

А Софія Скиба зазначила:
«Єєєєа, вітаю із прийдешнім вас, колективе Сонячної. Дякую за вашу свідому позицію) Ви одні із перших поставили санітайзери під час карантину. і зараз є безконтактні, за рік покращилась робота клінінгової компанії». 

Криворізька поетеса Ланочка Алєксандрова присвятила ТРК такі рядки:
Поздравляют с Днем рождения порою
Страны, города, людей, музеи.
Но сегодня с щедрою душою
Мы для Солнечной здесь пишем, галереи.
Пусть Торгово-Развлекательные Центры,
Есть повсюду, и свежи их пусть идеи...
Но невидимые, важные фрагменты,
Только в Солнечной есть , в нашей Галерее.
Рады здесь и взрослым, и конечно, детям!
Игры, ярмарки, концерты, лотерея!
Лучше всех Торговых Центров на планете:
Наша «Солнечная Галерея»!

А в поетичних рядках від Матвія Поколоднього-Рудника, залишених у Facebook, - теплі спогади про проведений у ТРК "Солнечная Галерея" час – покази мод, святкування дня народження, дозвілля з друзями.

Джерело: https://www.0564.ua/news/2884709/cem-udivila-krivorozan-trk-solnecnaa-galerea-v-svoj-den-rozdenia-foto-videoДізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!