Новини

Дмитро Барановський - ексклюзивно про створення Fly kids, особисті цінності та виховання дітей

Fly kids у ТРК «Сонячна Галерея» для маленьких криворіжців – це відмінне місце весело провести дозвілля, брати участь у майстер-класах, влаштувати незабутній День народження і просто насолодитися свободою в русі на атракціонах, батутах або в «кульковому» басейні. Як з'явилася ідея створити Fly kids для дітей і які цінності батьки повинні передавати своїм дітям, – розповідає Дмитро Барановський, засновник Fly kids. Адже бізнес – це про особисте.

Дмитро, розкажіть, як народилася ідея створити Fly kids? І яку головну соціальну місію Ви прагнули реалізувати в даному проекті? 
Я люблю багато подорожувати з сім'єю. Мене приваблюють різні країни зі своєю культурою, самобутністю та ідеями для бізнесу. В одній з поїздок звернув увагу на цікавий формат дитячих розваг.  Він сильно відрізнявся від того, що було представлено на українському ринку, і відразу сподобався моїм молодшим експертам. Повернувшись додому, я почав активно працювати над реалізацією своєї ідеї, доповнюючи її все новими і новими родзинками, поки не народилася ціла концепція нового формату бізнесу.
 «Сімейні традиції» - це важливо? 
 На мій погляд, батьки повинні вкласти в дітей базові принципи і сімейні цінності.  Нічого так не зближує, як цікаво проведений час зі своєю сім'єю. Загальні приємні спогади. Мені дуже приємно, що вже склалася традиція приходити з дітьми в наш парк. І ми стали частиною сімейних традицій.  Принцип виховання простий: виховання повинні давати батьки, а не вулиця, гаджети та Інтернет, як в більшості випадків.  
Як ви вважаєте, що є найкращою альтернативою гаджетам?
Альтернатива гаджетам - спорт і навчання, а краще якщо з'єднати напрямки розваг та розвитку разом. Так би мовити, малюки разом з батьками пізнають світ через гру, старші діти - хочуть більше моторики, тінейджерам будуть цікавіші екстремальні і спортивні розваги.      
А як Ви проводили дозвілля в дитинстві? 
Похід з батьками в луна-парк - завжди був масштабною подією в моєму житті. Це ті спогади, які я несу крізь усе своє життя! 
Працювати з дітьми – це покликання. А як Ви підбираєте персонал у Fly kids?
Я особисто беру участь у підборі ключових фахівців. Крім високих професійних якостей, велике значення для мене має наявність єдиних принципів і системи цінностей.  Моя команда - це велика сім'я! Довіра, любов до того, що ти робиш, прагнення розвиватися і бути кращими у своїй справі - одні з небагатьох корпоративних цінностей нашої компанії. 
Як розваги в Fly kids впливають на розвиток дітей? 
У нас багато активностей, націлених на різноплановий розвиток дитини – фізичний, емоційний, освітній.   Дрібна й велика моторика, гімнастика, спортивно-розвиваючі програми, але і, звичайно ж, шоу-програми, флешмоби. 
Чого б Ви хотіли побажати Вашим відвідувачам – дорослим і дітям? 
Проводити більше часу зі своїми дітьми, зміцнюватися спільними спогадами, відобразити найкращі моменти разом з сім'єю! Адже дітки швидко ростуть… Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!