Новини

«Доступно.UA» рекомендує ТРК «Солнечная Галерея»

Минулого тижня громадська організація «Рух без меж» передала ТРК «Солнечная Галерея» спеціальну відзнаку - «Доступно.UA».
«Доступно.UA» - це Всеукраїнська соціальна ініціатива, нагорода за доступність і зручність локації для людей з числа маломобільних груп населення (люди з інвалідністю, люди з дитячими візочками чи дітьми до 7 років, люди похилого віку тощо). Нагороду отримують простори та ініціативи, які є безбар'єрними і зручними для всіх.
Історія стосунків ГО «Рух без меж» та ТРК «Солнечная Галерея» розпочалась десь рік тому, коли представники громадської організації дали поради ТРК щодо деяких облаштувань, щоб людям із особливими потребами було зручно проводити час. Марина Баранова, директорка ТРК «Солнечная Галерея» оперативно відреагувала на всі зауваження та коментарі.
«Ми відкриті до діалогу і вдячні, що ГО «Рух без меж» підказала нам, як краще облаштувати певні зони та відмаркувати місця на парковці. «Доступно.UA» - ми пишаємося цією відзнакою», - зазначила Марина Баранова.Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!