Новини

Fashion-циклон у ТРК «Солнечная Галерея»

Що ж, осінь повністю вступила в свої права, відправивши літо на вимушений відпочинок. Але знаєте, ця пора – зручна для самовираження: ще не треба одягати об’ємні пуховики та вже не потрібно обмежуватись кількома елементами вбрання. 

Восени стільки простору для fashion-ідей! Можна поєднати легку сукню зі шкіряною курткою, під тренч одягнути водолазку та довгу плісировану спідницю чи взагалі вбратись в брючний костюм. Не забуваймо, що в тренді цього сезону жилети в найрізноманітніших варіаціях, які матимуть чудовий вигляд з простою білою сорочкою. Спектр шопінг-експериментів залежить лише від того, наскільки ви мерзляк чи мерзлячка.

Якби прогноз погоди вели б у ТРК «Солечная Галерея», то напевне це звучало б так: «Кривий Ріг огорнув fashion-циклон. Очікуються опади у вигляді нових колекцій та акцій. Народна прикмета каже: «Якщо не хочеться полишати теплий торговий центр, значить, час пригледітись до нового светра».

До того ж восени у ТРК «Солечная Галерея» є чим зайнятись:
•    Протестувати нові гаджети та аксесуари до них у Comfy, Samsung, AppGrade, Pocket Store, SMS, «АЛЛО», «Київстар», «Цитрус»
•    Влаштувати показ мод у A. Tan man, A.Tan, Arber, Arber Women, BACARA, Barcelona, Camel active, Cherry, Climber, Colin's, Goldi, Joggy, Klaros, KOMOD, LC Waikiki, Lesia, Letout outlet, Marta Vladi, Maxa, NEW YORKER, OLKO, O'STIN, Stimma, TopLine, Vensi, VIVA, VOVK, «Гардероб», «МехіКо», «НАВИГАТОР», «Незабудка», «Сан Марино», «Стильний Look», «Ультрафіолет»
•    Додати собі сяйва та виразності у AVL Fashion Laboratory, Golden Palace, HEY GIRL, STATUS, SUMKA.ua, «Гора самоцветов», «Діамант 13», «Золота країна», «Золотий Вік», «Люксоптика», «Срібна країна», «Столична ювелірна фабрика», «Шкіргалантерея», BORDO 
•    Придбати щось смачненьке та/або зігрітись кавою у Brand Cook, Cherry Berry, Coffee Life, Fresh Berry, Gusto Coffee, GUSTO PIZZA, PILAF, SpiceRoom, Sushi Take-Out, «Два гуся», «Сирне Королівство», «Сухофрукти», «Сушивей», «Хінкальня» 
•    Приміряти черевички у Antonio Biaggi, Art Shoes, Giardini, Mida, Respect, «Інтертоп»
•    Підібрати собі догляд та парфуми у Beauty prof, Bon Jour Cava, Brocard, D&P Perfumum, Dzintars, Eco Life, ISEI, Yves Rocher, «Аптекарь», «Палітра»
•    Зацінити нову білизну та піжаму у Anabel Arto, Atlantic, Brabrabra, Conte, Jasmine, Kleo, Mirabelle, Victoria’s Secret, «К-Маркет»
•    Тримати себе у формі разом з Megasport, New Balance, Puma, Sportmaster
•    Згадати дитинство у «Будинок Іграшок», «Капітошка» та Fly Kids
•    Створити затишок та приємну атмосферу за допомогою MONPACIE, Fissman, JYSK, Top Shop, «Вінтаж», kaktus