Новини

Fashion&Profession у ТРК «Солнечная Галерея»: як директорка торгового центру Марина Баранова віднайшла свій стиль

Чи є взаємозв’язок між стилем та професією? ТРК «Солнечная Галерея» та головний портал Кривого Рогу - 0564.ua запросили 10 криворіжців, популярних у своїй сфері та у місті, розкрити це питання. Кожен із героїв розповів про свій повсякденний гардероб та поділився філософськими поглядами стосовно того, як формується стиль та яку роль він відіграє в професійному середовищі. Візуалізувати розповіді учасників допомогла фотографка Аліна Бойчук.

Відкриває проєкт Fashion&Profession директорка ТРК «Солнечная Галерея» Марина Баранова, чия діяльність тісно пов’язана з темою шопінгу та моди.  

«Продуманий і вдало підібраний outfit може впливати на настрій і впевненість в собі. Якщо тобі це близько, то далі підключається мотивація: для чого конкретно або для яких цілей. Я із тієї категорії людей, які вважають, що одяг дійсно впливає на те, як ми мислимо і взаємодіємо в суспільстві. Головне, щоб оцінка образу надходила зсередини, це додасть впевненості і свободи.

Рішення про те, що сьогодні одягну, приймаю найчастіше під час нанесення макіяжу. У такі миті наодинці можу подумати про те, що маю зробити за день, і відповідно намалювати в голові доречний look. Загалом на ранкові ритуали витрачаю небагато часу.

Яскравих випадків, коли саме зовнішній вигляд став вирішальним, не пригадую, але мені відгукується синергія професіоналізму, внутрішнього стану і правильного образу. Згадалось, як несподівано я взяла участь у модному показі. Це був 1997 рік, стандартним модельним параметрам я точно не відповідала, але на кастингу агентство обрало саме мене і це був дуже корисний і успішний для обох сторін експеримент.

Гардероб поповнюю переважно під час знижок або акцій, рідше –купую щось із нових надходжень. Вибір формую, орієнтуючись на власний стиль, який підживлюю актуальними трендами.

Стильні люди, як мінімум, приваблюють до себе, викликають інтерес та легко соціалізуються, оскільки почуваються впевненими в собі. Але в діловому співтоваристві лиш один образ не спрацює. Адже окрім «форми» важливим є і «зміст»: професіоналізм, компетенції та бізнес-орієнтовані якості людини (вміння домовлятися, вислухати сторону, піти на поступки і досягти поставлених цілей).

У базовому гардеробі значну увагу приділяю тканинам і кольору. Він сформований із  улюблених брендів, кольорів і фасонів, які я залюбки ношу. Безперечно, обираю одяг, яка мені пасує, тобто з майстерним кроєм і вдалим розміром. Я не за кількість, я за якість. Загалом намагаюсь підбирати обновки, які будуть працювати на мене, тоді почуття впевненості, яке випромінює образ, додає свободи.

Звісно, у моєму гардеробі є речі, придбані в ТРК «Солнечная Галерея». Буквально вчора я купила сережки в новому магазині LETOUT. Зараз аксесуари і біжутерія як ніколи в тренді і дуже вдало можуть доповнити образ.
Джерело: 0564
 Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!