Новини

Fashion&Profession у ТРК «Солнечная Галерея»: як формує образи Сергій Торгуд

Проєкт Fashion&Profession у ТРК «Солнечная Галерея» об’єднав різних за стилем та ремеслом людей. Серед них – актор театру і кіно, автор-виконавець Сергій Торгуд. Як він формує повсякденні образи та на що зважає під час зустрічей з діловими партнерами, про це Сергій розповів виданню 0564.ua – сайту міста Кривого Рогу.  

«Мій особистий гардероб – це насамперед зручність і функціональність. Оскільки професія пов'язана з постійною зміною сценічних костюмів, в житті сформувалися утилітарні підходи. Наприклад, взуття має легко зніматись і вдягатись без шкоди для самого взуття.

Джинси – це ультрауніверсальний одяг, тому вони – завжди ТОП. Улюблене – це безрукавка, яка і гріє, і при цьому легко знімається, якщо стало жарко. Кепка, шапка, окуляри забезпечують "маскування", якщо треба швидко переміщатись у справах і не хочеться бути поміченим. Я люблю прихильників, але тільки коли є час на спілкування. Сумка на поясі – це те, без чого мені дуже складно. Багато зв'язок ключів, документи, телефон, power bank – все повинно бути при мені. І обожнюю яскраві шкарпетки!

Повсякденний образ не має займати багато часу, якого і так бракує. Ділові зустрічі волію проводити онлайн, а серйозність своєї персони я підтверджую роботою на сцені.

Деталі повсякденного одягу комплектую спонтанно, коли є зайва хвилина і настрій забігти в магазин щось прикупити. 

Був колись випадок, в клубі перед концертом відвідувач попросив принести меню і прибрати крихти зі столу. Такий робочий образ був в ту мить, специфічний. Яке ж було його здивування, коли я пішов на сцену і почав свій виступ!

В оновленні гардероба особливої системи немає, все спонтанно або за потребою. Часто це відбувається на гастролях. Керуюся тільки своїм смаком, іноді раджусь з коханою. Тренди створюю сам, щоправда, потім дізнаюся, що їх вже створили до мене.

У будь-яких стосунках, в тому числі ділових, зважаю насамперед на те, чи людина хороша. А діловий партнер повинен бути розумним, а не стильним. Я намагаюся цінувати суть, а не обкладинку. Часто стикався з тим, що людина справляє перше враження за рахунок зовнішнього вигляду, а потім ти просто працюєш за двох...

У ТРК “Солнечная Галерея" буваю нечасто, але щоразу вдало. Останнє придбання – три пари кедів, які вже зносив на концертах».

Джерело: https://www.0564.ua/news/3063880/fashionprofession-kto-smog-najti-svoj-stil-v-trk-solnecnaa-galerea?fbclid=IwAR0ExsIm-Vb0oUQsaFH1LEboT9xjTF6ReJqUXBnTIs1g0R6LMtzSRWJrQvUДізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!