Новини

Fashion&Profession у ТРК «Солнечная Галерея»: як розвивався стиль Івана Чигрина

Керівник відділення «ПриватБанку» Іван Чигрин переконаний, що в нинішніх реаліях завдяки вдалому костюму можна почуватись, як мінімум, впевненіше. Тому, в робочій обстановці дотримується ділового стилю. Про те, як змінювались його вподобання, Іван розповів для проєкту Fashion&Profession у ТРК «Солнечная Галерея». 

«Для повсякденного образу багато часу виділити не зміг би, та це й не потрібно: дружина підготувала, випрасувала речі – і я пішов на роботу (сміється, - ред).

Але, до речі, саме зміна образу стала частиною нашої love story. Коли ми познайомилися і зустрічалися, так вийшло, що я був завжди в спортивних речах і кросівках. Той ще стиляга. Коли дівчина побачила мене в строгому костюмі, була реально вражена: "Ти народжений бути начальником!".  Це дійсно надихає, коли в тебе так щиро вірять.

Щоденний таймінг дуже жорсткий, нові тренди помічаю, але цілеспрямовано не відстежую, немає можливості. У цьому питанні покладаюся на дружину: вона мій стиліст і fashion-консультант.

Цілий день я працюю з різними людьми, від ФОПів і фермерів до власників великих компаній. Жодної ролі не грає, як виглядає мій співрозмовник, їхній стиль навіть не беруся оцінювати. Я відразу переключаюсь на необхідність швидко і професійно вирішити питання клієнта, допомогти в тому, з чим він звернувся до керівника відділення.

Поза роботою віддаю перевагу стилю casual, це дозволяє не тільки відчувати себе зручно і комфортно, але і трохи переключатись.

Майже щовихідних ми з дружиною їздимо в "Солнечную Галерею". Хоча, якщо чесно, найчастіше вона прогулюється шоу-румами, а я сиджу чекаю її на лавочках або на фуд-корті.

Потрібні були нові джинси – купили саме в "Солнечной" десь місяць тому». 

Джерело: https://www.0564.ua/news/3063880/fashionprofession-kto-smog-najti-svoj-stil-v-trk-solnecnaa-galerea?fbclid=IwAR0ExsIm-Vb0oUQsaFH1LEboT9xjTF6ReJqUXBnTIs1g0R6LMtzSRWJrQvU
 Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!