Новини

Fashion&Profession у ТРК «Солнечная Галерея»: із чого складається стиль Сергія Голоденка

Сергію Голоденко доводиться часто працювати з людьми: він викладає в коледжі та веде різні заходи. Тому, про те, що правило «стрічають по одежі» все-таки працює, знає з власного досвіду. Для проєкту Fashion&Profession у ТРК «Солнечная Галерея» він розповів про складові власного стилю. 

«Якщо говорити про роботу ведучого, то у мене є максимум три хвилини, щоб захопити увагу гостей, сподобатися їм, закохати в себе. І зовнішній вигляд у цьому разі – 50% успіху. Якою б харизматичною не була людина, якщо вона виглядає неохайно, то увагу гостей завойовуватиме довго. А можливо, це їй взагалі не вдасться. Я не можу допустити, щоб свято, яке триває 5-6 годин, було хоча б хвилину нудним!

І в роботі зі студентами теж не все так просто. Викладач - це насамперед особистий приклад і наставник для них.

На повсякденний образ багато часу не витрачаю, капсульний гардероб продуманий і готовий. Якщо є час, то волію приділити його сім'ї.

Гардероб оновлюю не «за потребою», а більш спонтанно. Побачив в інтернеті, у вітрині, сподобався look з глянцю – і готово.

Частина мого гардеробу куплена саме в ТРК «Солнечная Галерея». Не можу сказати, що чітко дотримуюся трендів, не завжди розумію деякі авангардні речі. Prêt-à-porter якраз й існує тому, що зрозумілий і прийнятний, якщо не для всіх, то для більшості.

А мені завжди подобався діловий стиль. Ще в 11 класі одягав штани і піджаки батька, поєднував їх з джинсами. Тоді це виглядало дивно і несподівано, але мені було до вподоби.

Стиль – поняття дуже широке. Одному комфортно в класичному образі, іншому – в casual. Будьте самі собою. Природність – це тренд, який ніколи не вийде з моди!».

Джерело: https://www.0564.ua/news/3063880/fashionprofession-kto-smog-najti-svoj-stil-v-trk-solnecnaa-galerea?fbclid=IwAR0ExsIm-Vb0oUQsaFH1LEboT9xjTF6ReJqUXBnTIs1g0R6LMtzSRWJrQvU
 Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!