Новини

Fashion&Profession у ТРК «Солнечная Галерея»: особливості стилю Анни Гатілової

Менеджерка з комунікацій Анна Гатілова переконана: чим непохитніша життєва позиція, тим виразніший індивідуальний стиль. Як це проявляється у неї, фахівчиня розповіла для проєкту Fashion&Profession у ТРК «Солнечная Галерея». 

«Я феміністка. Тому і сформований гардероб для мене – це, мабуть, про права і свободи насамперед. Про право почуватись в своєму одязі так, як мені комфортно, навіть якщо повсякденний лук виходить за рамки трендів і норм. Саме тому ніжно люблю на собі як бохо-стиль з довгими подолами, так і джинси й чоловічі сорочки.

Коко Шанель однією з перших спростила жіночий костюм, додавши до нього чоловічі елементи і андрогінний крій. Так, колись жінка в штанах вважалася справжньою революціонеркою стилю. Зате в простішому вбранні жінкам принаймні стало легше пересуватися. Надалі їхній одяг ще неодноразово змінювався, але з часом ставало все більше можливостей для розширення місця, ролі і характеру жінок.

Отже, я за індивідуальний стиль і свободу вибору. Настільки, що навмисно звільняю себе від диктату моди. І часто лише один маленький елемент в одязі людини чітко дає мені сигнал, що ми з нею однодумці.

Повсякденний образ – це короткий проміжок часу між прокиданням і кроком назустріч новому дню, який розпочинається досить рано. Однак якщо я збираю валізи в подорож або хочу раптової фотосесії в новому образі – це, звичайно, неспішна творчість. 

До оновлення гардеробу мене краще за всіх мотивують підлітки! Спочатку дивишся на них і думаєш: "Як це взагалі можна носити?!”. А потім придивляєшся, бачиш в цьому абсолютно нову хвилю і суб'єктність. Спостерігаю за донькою-підлітком, а вона, тим часом, відстежує тренди. У нас з нею командна робота».

Джерело: https://www.0564.ua/news/3063880/fashionprofession-kto-smog-najti-svoj-stil-v-trk-solnecnaa-galerea?fbclid=IwAR0ExsIm-Vb0oUQsaFH1LEboT9xjTF6ReJqUXBnTIs1g0R6LMtzSRWJrQvU
 Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!