Новини

Fashion&Profession у ТРК «Солнечная Галерея»: секрети стилю Діни Стрельнікової

Керівниця фітнес-центру D&D Діна Стрельнікова каже, що оновлює гардероб в режимі «безперервно», оскільки то настрій змінюється, то розширюється коло знайомств, то з'являються нові інтереси. На її думку, зовнішній вигляд – це умова гармонії з собою. Як Діна дотримується цієї умови, вона розповіла для проєкту Fashion&Profession у ТРК «Солнечная Галерея». 

«Не можу назвати себе послідовною модницею, оскільки більшу частину одягу купую імпульсивно в двох випадках: коли у мене є настрій і коли його немає.

Повсякденному образу я приділяю не дуже багато часу. У шафі завжди напоготові випрасувані речі, тож мені легко обрати наряд за погодою, настроєм і планами на день.

Переважно це джинси, светри і спортивні костюми. Або піджаки і водолазки. Збори мають займати мінімум часу, адже біля дверей мене чекає вже одягнений син, треба їхати!

Завжди звертаю увагу на людей, одягнених красиво і зі смаком. Особливо люблю, коли жінки вбрані в ошатні сукні. Сама фанатка взуття і відзначаю взуття оточуючих. Подумки насуплююсь, коли взуття брудне і недоглянуте.

Щиро захоплююся парижанками, які виглядають на мільйон. І з сумом спостерігаю за нашими жінками, які завантажені повсякденними турботами і просто не мають ні часу, ні сил на себе. Хотілося б, щоб кожна жінка любила себе нсамперед, радувала себе і балувала.

Мій стиль одягу – це мікс, напевно, його у мене немає (сміється - ред). Еклектика буквально у всьому: ношу шуби, кеди і рвані джинси. Мені простіше сказати, в чому я невпевнено почуваюсь: на високих підборах. Але це тільки через високий зріст, все життя хотіла бути маленькою.

Джерел поповнення гардеробу маю безліч: від привезених із зарубіжних поїздок або замовлених на сайтах до стокових магазинів, де на струнку фігуру можна знайти оригінальні брендові речі.

"Солнечную Галерею" люблю як місце і ціную як сервіс. Нещодавно купувала пальто в Оlko, частина мого гардеробу з A.Tan і Goldi і, звичайно "Спортмастер" і Colin's».

Джерело: https://www.0564.ua/news/3063880/fashionprofession-kto-smog-najti-svoj-stil-v-trk-solnecnaa-galerea?fbclid=IwAR0ExsIm-Vb0oUQsaFH1LEboT9xjTF6ReJqUXBnTIs1g0R6LMtzSRWJrQvU
 Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!