Новини

Криворіжці офіційно обрали ТРК «Сонячна Галерея»

ТРК «Сонячна Галерея» офіційно визнана кращим у Кривому Розі торговельно-розважальним комплексом та перемогла в VII Національної Премії України у сфері роздрібної торгівлі Retail Awards «Вибір споживача-2018». 
Визнання «Вибір споживача» ТРК «Сонячна Галерея» утримує вже кілька років поспіль. І цьому є логічні пояснення.
Вибір брендів і магазинів
Понад 50 магазинів одягу, взуття та аксесуарів від відомих міжнародних та українських брендів представлені в ТРК «Сонячна Галерея».  Комфортний шопінг для всієї родини – це перша перевага, яку цінують жителі Кривого Рогу. 
Смачно і стильно
Фудкорт в ТРК «Солнечна Галерея» - це збалансований мікс кухонь і смакових традицій – італійської, американської, східної, а також fast&healthy. 
Все найкраще дітям
Батьки розуміють, що сучасні діти – вони інші. Їх цікавлять інші ігри та іграшки, по-іншому вони вибирають одяг і проводять дозвілля. У ТРК «Сонячна Галерея» дітям є чим зайнятися захопливо і з користю, відвідавши дитячий розважальний центр, дитячі магазини і дитяче меню на фудкорті. 
Події та свята
У ТРК «Сонячна Галерея» регулярно проходять культурні і спортивні заходи, арт-виставки та тематичні свята. 
Новини та fun
Для підписників на сторінці ТРК «Сонячна Галерея» у фейсбуці та Instagram – завжди багато цікавої та корисної інформації. Адже бути в курсі подій – значить, знати про те, що відбувається в торговельно-розважальному комплексі.
Фейсбук-магазин
Це нова можливість для покупців: зручно вибирати товари на своєму гаджеті і з готовим рішенням прийти в магазин за покупками. До речі, так часто роблять самі просунуті шопоголіки світу.
Від імені ТРК «Сонячна Галерея» дякуємо криворіжцям за «Вибір споживача-2018», за кожен лайк коментар і за зворотний зв'язок, за шопінг і гарний настрій в торговельно-розважальному комплексі. 
 Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!