Новини

Ніч у Кривому Розі з MamaRika в ТРК «Солнечная Галерея»

На Дні народження ТРК «Солнечная Галерея» гості під час концерту української співачки MamaRika мали можливість познайомитись із її творчістю, відчути її драйв та гумор. Адже в професійному портфоліо MamaRika - 10 нагород у міжнародних та національних конкурсах, а її яскравий стиль та образ викликає захоплення. Дівчина легко спілкувалася зі сцени та навіть розповідала про своє, особисте.
«Тут стільки красивих діток, які танцюють разом зі своїми батьками. Мені теж захотілось, щоб і я виступала разом зі своєю дитиною», - сказала зі сцени співачка. І це викликало особливу теплоту в серцях батьків.
MamaRika також розповіла, що успіх для неї – це співпадіння очікуваного та досягнутого. І надає перевагу спонтанному шопінгу, коли час не витрачається спеціально, а в очі впало те, що сподобалось.
«Мене вразили жителі Кривого Рогу, які були на концерті. Сильні, трохи серйозні, але посміхалися та співали. Хочу побажати усім залишатися такими ж впевненими у своїх силах, радіти, тримати високу ноту позитиву та слухати хорошу українську музику», - поділилась своїми враженнями MamaRika ексклюзивно для сайту та сторінок у соцмережах ТРК «Солнечная Галерея». А на концерті до Дня народження ТРК «Солнечная Галерея» гості справді насолоджувались хорошою музикою та піснями від MamaRika, серед яких «Ніч у барі» та «Ходять хлопці до дівчат».Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!