Новини

Перед Новим роком Кривий Ріг заполонили симпатичні миші

Журналісти з’ясували, де у Кривому Розі миші. Тобто найкращі мишки до Нового року у ТРК «Солнечная Галерея»:
Як відомо: наближається 2020 рік - Рік Сталевого Щура. Рік Щура настає 25 січня (в Китайський Новий рік за місячним календарем) і триватиме до 11 лютого 2021 року. Цей знак почне новий 12-річний цикл китайського гороскопу.
Серед маси рекомендацій про те, як зустрічати Новий рік, щоб відповідати Господині року, сайт 0564.ua виділив найбільш корисні - не забувати, що для Щура (Миші) сім'я - понад усе. Гризуни люблять свої нірки, тому найкраще Новий рік зустрічати вдома з родиною.
Вдома - не означає нудно і буденно. Прикрасьте житло відповідно до смаків Сталевого Щура (Миші).
У декорі заохочується використання металевих деталей, сріблястих і білих елементів.  Головний атрибут будь-якого Нового року - ялинка. В цьому році бажано використовувати білі і сріблясті прикраси, що імітують засніженість.
Будиночок для гризуна - буде доречний.
В оздобленні святкового столу використовуйте тематичні серветки, свічники, сріблясті або білі свічки. Словом, робіть все, що буде милувати око і підніматиме вам настрій. А вибирати є з чого. Напередодні свята Кривий Ріг буквально заполонили армії мишей і щурів, переважно добрих і симпатичних.
Іграшки, брошки, вітамінізовані льодяники, аплікації та вишивки на одязі, рушниках, серветках, малюнки на кухонних дошках, капці, скарбнички ... Вибирайте те, що вам до душі, тоді настрій обов'язково покращиться.
Невелика підказка, в ці дні криворізькі умільці дали волю фантазії - найрізноманітніших мишок можна знайти на виставці-ярмарку hand made в ТРК "Солнечная Галерея". Знайдіть свою мишу і успіх в майбутньому році - у вашій кишені!
Ще один момент - астрологи попереджають, що 2020 рік буде дуже напруженим і складним. Ми ж радимо не забувати, що від нас самих багато в чому залежить, чи стане 2020 для нас роком “Мишачих балів” або “Щурячих забігів”.
Джерело: https://www.0564.ua/news/2617736/pered-novym-godom-krivoj-rog-zapolonili- simpaticnye-mysi-foto-videoДізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!