Новини

Підвищуємо ерудицію в ТРК «Сонячна Галерея»

Нагадуємо, що 26 січня у ТРК «Сонячна Галерея» відбудеться інтелектуальний проект «Смарт шопінг: подарунки за ерудицію».
Щоб їх було якомога більше, спеціально для бажаючих брати участь розроблена інструкція – що потрібно знати, щоб відповісти правильно – 5 рекомендацій. 
Рекомендація 1.
Почитати новини про моду і fashion-бренди. Наприклад, хто ввів поняття «маленька чорна сукня» або якого кольору носили одяг торговці в Середньовіччі.
Рекомендація 2.
Детально ознайомитися з правилами відвідування Fly kids. Адже питання будуть і про дитячий розважальний центр - які найпопулярніші атракціони і якої послуги немає в парку, тому що вона і не потрібна. 
Рекомендація 3. 
Підписатися на сторінку ТРК «Сонячна Галерея» у фейсбуці. Тому що про головний торговельно-розважальний комплекс Кривого Рогу - багато цікавих фактів, новин, знижок і пропозицій. https://www.facebook.com/sungallery.com.ua/ 
Рекомендація 4. 
Лайкнути вподобані пости на сторінці ТРК «Сонячна Галерея» в Instagram. Кілька питань присвячені саме соціальним мережам і лайкам. 
Рекомендація 5.
Відвідати захід в гарному настрої. Окремий блок питань на ерудицію присвячений логіці. Адже це так просто вгадати, хто під проливним дощем не намочить волосся і чи може страус назвати себе птахом. 
Бажаємо кожному учаснику перемоги і відмінно провести час в дитячому центрі Fly kids, всією родиною. Щоб дитина цей день запам'ятала, як її веселили і обіймали. 
 Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!