Новини

Про доброчинність у Кривому Розі: як фонд Сергія Драгунова підтримує дітей, що опинились в складних обставинах

На зустріч керівників криворізьких благодійних та волонтерських організацій, яка відбулась у ТРК «Солнечная Галерея», завітав голова благодійного фонду «Добро+Дій» Сергій Драгунов. Він розповів про те, чим займається організація. 

«Особисто для мене життєвим кредо можна вважати вислів "Щоб у світі перемогло зло, достатньо аби добрі люди перестали діяти". Я бачу багато зла, неправди і біди, адже служу проповідником, капеланом, в тому числі тюремним капеланом. Розумієте, з якими людьми зводила мене доля. Та я вдячний їй за всіх, кого зустрічаю: одні дають мені досвід, інші – щиру любов. Найбільше, звичайно, діти. У моїй сім'ї їх восьмеро – четверо рідних та четверо прийомних. Це рішення не було простим, адже на той час моя дружина була на інвалідності…

Зараз у нас є Центр, де ми можемо надавати притулок дітям, що потрапили у складні життєві обставини. Елементарно нагодувати, дати дах над головою, допомогти вилікуватися від паразитів. Так, це теж для них проблема. Діти в нашому центрі мають можливість вивчати англійську мову, отримувати життєві навички, долучатися до спільних занять.
Перелічити все, чим нам доводиться займатися, мабуть, нереально: це займе багато часу. Ми ремонтували квартири сиротам, щоб у них залишилося нормальне житло. Організовуємо літні табори відпочинку, де вони можуть, іноді вперше в житті, відпочити та оздоровитися. Допомагаємо адаптуватися в суспільстві дітям, що закінчили інтернатні заклади. Адже вони соціально непристосовані, швидко підпадають під негативний вплив, вчиняють правопорушення та злочини. Чимало з тих, хто потрапив до тюрми, у минулому були позбавлені батьківської турботи.
Щодня я намагаюся робити добро. Думаю, це зменшує розмір зла в цьому світі».
Джерело: https://www.0564.ua/newsДізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!