Новини

Про доброчинність у Кривому Розі: як фонд Світлани Токар допомагає тим, хто цього потребує

На зустрічі у ТРК «Солнечная Галерея» Світлана Токар, директорка та засновниця БФ «Сундучок», розповіла, які категорії населення підтримує фонд та як допомагає дітям. 

«Можу впевнено сказати, що ми працюємо давно. Всі ці роки підтримуємо тих, хто звертається за допомогою. А також тих, хто сам не просив, але про його біду нам стало  відомо. І весь цей час  ремонтували, облаштовували наш Центр, відомий багатьом криворіжцям, на Качалова, 12.

Зараз ми опікуємося більш як 170 громадянами. Це люди з малозабезпечених родин, багатодітні сім'ї, діти-сироти та діти під опікою, люди з інвалідністю,  переселенці та люди, які потребують уваги та допомоги. Кожного дня до нас телефонують з різними проблемами та проханнями. Найчастіше це пенсіонери, які потребують продуктів харчування. А іноді – простого спілкування та розуміння.

До нас приходять діти з різних родин, з якими ми займаємося танцями, проводимо майстер-класи,  різні заняття та екскурсії. Лише в останні місяці наші підопічні побували в Центрі поводження з тваринами, у пожежній частині, в музеї цікавої науки і скрізь отримали нові знання, тепло та увагу. З дня на день наш Центр запрацює "на повну потужність", це надихає і дає надію на успішну реалізацію багатьох інших планів!».

Джерело: https://www.0564.ua/news