Новини

Про доброчинність у Кривому Розі: як Наталія Мельничук разом з іншими батьками бореться за щастя «сонячних дітей»

Голова благодійної організації «Сонячні діти Криворіжжя» Наталія Мельничук з власного досвіду знає, як це – виховувати дитину з синдромом Дауна та стикнутись з неможливістю її навчання та соціалізації. Ця проблема підштовхнула Наталію об’єднатись з іншими батьками «сонячних дітей», а також з усіма тими, кому «не байдужа доля цих добрих, щирих діток, які є повноправною частиною суспільства». 

Детальніше про це вона розповіла на зустрічі у ТРК «Солнечная Галерея». 

«Зараз під опікою нашої організації більше 70 родин. Психологічна підтримка, перевірені та дієві методи навчання і розвитку, спільні заходи – цим ми щодня допомагаємо їм і залучаємо до підтримки інших.

Велика проблема – відсутність у  суспільстві толерантності до працевлаштування таких дітей, коли вони підростають. Можу навести приклад, коли здібного, творчого хлопця "комісували" просто по документах, навіть не дивлячись на нього. Педагоги  не  завжди готові до навчання таких дітей, і я вдячна студентам нашого педуніверситету, що приходять як волонтери, а потім чудово реалізовуються професійно.

Поки що програми працевлаштування – поодинокі випадки, швидше винятки. А наші підопічні прекрасного працюють поварами, чудово готують каву, дуже старанні та відповідальні! Так, в чомусь вони особливі, але це невелика частина особистості. В інших питаннях “сонячні діти” – гарні представники суспільства, тому ми бачимо своє завдання у в тому, щоб вони вільно і безперешкодно могли зайняти своє місце під сонцем. Наприклад, зараз ми реалізовуємо грантовий проект "Срібна монетка", наші підпопічні вчаться фотографувати. І вони прекрасно опановують техніку, розуміють композицію, постановку світла та інші професійні моменти!».

Підтримати проєкт Наталії можна за посиланням: https://www.facebook.com

Джерело: https://www.0564.ua/newsДізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!