Новини

Про доброчинність у Кривому Розі: як Тетяна Куц організовує інших задля допомоги недоношеним малюкам

Соціальні комунікації та співпраця – частина постійної роботи ТРК «Солнечная Галерея». Тільки за останній рік у торговому центрі реалізували фотопроєкт «9 життів» спільно з ГО «Рух без меж», а на початку хвилі карантинів та росту захворюваності на COVID-19 команда ТРК передала обладнання Криворізькій інфекційній лікарні №1.

Напередодні Дня народження «Солнечной» у торговому центрі відбулася зустріч з керівниками відомих криворізьких благодійних та волонтерських організацій, щоб зрозуміти, як краще залучати людей до доброчинності та мінімізувати перешкоди для реалізації ініціатив. А редакція 0564.ua – сайта міста Кривий Ріг все лаконічно законспектувала. 

Благодійний клуб «28 петель», який очолює Тетяна Куц, допомагає недоношеним дітям: його учасниці в’яжуть для малюків речі, які дозволяють не охолоджуватись вразливому організму. 

«Благодійний рух саме з такою назвою вперше з'явився у Казахстані, але його організатори залюбки передають ідею проєкту ентузіастам з інших країн. Спочатку це виглядало як просто спільне в'язання речей для діток, що народилися недоношеними. Для мами такої крихітки справжня проблема знайти кофтинку, носочки, шапочку. Адже дітки народжуються навіть з вагою 500 грамів! За час роботи бачила різне: і людські драми, і невимовне щастя..

Деякі мами розповідали мені, що раніше для недоношеної дитинки речі приносили самі лікарі, із своїх "резервів". Так, це не та робота, де ти можеш бачити відразу результат: новонароджені тривалий час перебувають в реанімації,  їх виходжують лікарі. Але  скільки постів подяки, які пронизливі фото з крихітними долоньками, що обнімають палець дорослої людини! Це варто багатьох слів..

Ми в'яжемо тільки з 100% вовняної пряжі. На один комплект йде близько 400 грамів, і це, звичайно, збирається в немалі кошти. До нашого проєкту долучилися благодійники, жінки, які не в'яжуть особисто, а допомагають, наприклад,  перемотувати  пасма в клубки чи пригощають нових приятельок приготованими власноруч смаколиками. Теплота спілкування, участь у допомозі поки що безпомічним дітям вже привернули до проекту понад 60 учасниць. Зараз ми підключилися до допомоги іншим містам і дуже раді, що у Кривому Розі народжується не дуже багато недоношених малюків», – ділиться Тетяна.

Джерело:  https://www.0564.ua/newsДізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!