Новини

Про доброчинність у Кривому Розі: як завдяки проєкту Діни Стрельнікової речі отримують друге життя

Діна Стрельнікова керує сМагазином добра», в якому приймають якісний одяг від криворіжців, а потім продають за доступними цінами. Виручені кошти магазин перераховує до благодійної організації, а нормальні, якісні речі отримують друге життя.

На зустрічі у ТРК «Солнечная Галерея» Діна розповіла про труднощі та плани. 

«Проєкт "Магазин добра" вже кілька разів стартував у нашому місті і на якомусь етапі згортався. Основні причини – відсутність власного приміщення і фінансової можливості оплачувати працю людей, зайнятих в прийомі і розподілі одягу і взуття.

Я оплачую оренду за рахунок мого магазину комісійної торгівлі "Діна-шоп", продавці з радістю допомагають в благодійній роботі на волонтерських засадах. Перші виручені кошти були перераховані на благодійні проєкти Культурно-громадського центру "Шелтер+"

Зараз я шукаю можливості розвитку, співробітництва з іншими благодійними організаціям, щоб точки "Магазину добра" були не тільки на Піонері, але і доступні в інших районах міста. Вже не одна сім'я за допомогою волонтера-консультанта  одягнула дитину, умовно кажучи, з голови до п'ят в брендові речі за 150-200 гривень. Також  люди передають і гарне, практично не ношене взуття, і шкільні рюкзаки. 

Основна  проблема зараз – висока вартість оренди, яка разом з комунальними платежами поглине всю можливу виручку. Тож хочу знайти партнерів, які мають свої приміщення, яким близька тема благодійності, дієвої допомоги тим, хто сам не може впоратися з життєвими проблемами». 

Джерело: https://www.0564.ua/news