Новини

Про теорію шопінгу від покупців ТРК «Солнечная Галерея»

Отримати задоволення від шопінгу можна тоді, коли магазини, салони, бутіки... словом, все, що хочеться відвідати, розташовані зручно, безпечно і конструктивно, а від купівлі - коли вона потрібна, важлива, її якість відповідає очікуванням або навіть їх перевершує. Якщо з цими твердженнями навряд чи хтось посперечається, то ось місце, де можна отримати задоволення від покупки, кожен вибирає для себе сам.
Звичайно ж, щоб зробити вибір, потрібно побувати, як мінімум, в декількох місцях, а ось "максимум" в цій справі залежить від особистих ресурсів різного характеру. Підказкою щодо того, чи знайдено потрібне місце, в якому можна отримати задоволення, стане відчуття задоволення від корисної прогулянки і покупок. Саме воно, це відчуття, знову і знову приведе туди, де є з чого вибрати, де комфортно, де подбають і не розчарують.

Для багатьох криворіжців місцем отримання задоволення від покупки став ТРК "Сонячна Галерея". У багатьох тут є улюблені магазини, хтось приїжджає сюди за певними товарами, яких просто більше ніде знайти, комусь зручно, що сфера різних але важливих послуг знаходиться під одним дахом.
Спілкування з відвідувачами "Сонячної Галереї" показали, що більшість з них приїжджає сюди регулярно. У багатьох це перейшло вже в стійку звичку, яка впливає на внутрішній комфорт і настрій. При цьому, акції і знижки, що дозволяють заощадити сімейний бюджет, для них - не мотив, а привід побувати в улюбленому ТРК. І мова йде про тисячі людей!

Минулі вихідні не були винятком - серед сотень людей хтось, звичайно ж, поспішав, але більшість неспішно прогулювалися просторими холами комплексу. Мами взяли за руки дітей і пішли підбирати обновки до школи, подружки-тінейджерки вирішили попити кави і заглянути в улюблені бутіки, хлопці зібралися компанією і вирушили вибирати новий смартфон для друга, тата з малюками, що мирно сопуть у візочках, чекали завершення шопінгу мам.
З деякими з відвідувачів ТРК "Сонячна Галерея" вдалося познайомитися ближче. Молода пара Павло і Світлана зазвичай приїжджають сюди за одягом, взуттям та технікою, які знаходять в магазинах PUMA, Інтертоп і Comfy відповідно. У суботу вони купили дві пари взуття і з задоволенням від вдалої покупки вирушили далі "по магазинах". До речі кажучи, вони стежать за інформацією про знижки та акції. Павло дізнається про це з SMS- розсилки і від знайомих, а Світлана спілкується з блогерами в соцмережах.

Родина Катерини живе недалеко від ТРК, тому їм зручно здійснювати покупки в "Сонячній Галереї". Цього разу Катя з мамою побувала в магазині французько-турецького бренду LC Waikiki. За словами дівчини, вони люблять цей магазин, оскільки тут якісний товар і хороші знижки.

У криворіжанки Людмили - інше завдання, їй потрібно зібрати в школу сина і доньку. У ТРК "Сонячна Галерея" їй це вдалося.

Олена і її рідні відвідують ТРК тоді, коли їм зручно, а не орієнтуються на знижки. Час для цього сім'я знаходить 3-4 рази на місяць. У минулий вихідний жінка прийшла в "Сонячну Галерею" з чоловіком, сином і дочкою. Вся сім'я зібралася, щоб кожен зміг побувати в улюбленому магазині. У дитини - доньки це - зоомагазин, син-підліток воліє зазирнути в New Yorker, а батьки, дбають переважно про те, чим би смачним нагодувати сім'ю.

"І взагалі тут добре прогулятися, адже дуже багато цікавих магазинів", - каже Олена. Рукодільниця Тетяна - також постійна покупниця ТРК.

Але її сюди призводить любов до рукоділля, як, до речі кажучи, і іншу Тетяну. Обидві жінки не звертають уваги на знижки, адже рукоділля - це захоплення а воно, як кажуть, дорогого коштує. В магазині Monpacie обидві Тетяни можуть купити все, що їм потрібно.

"Я сама роблю намиста, браслети та інші прикраси. І постійно приїжджаю сюди за матеріалами. Прикраси я роблю не для продажу, а для душі", - поділилася з нами криворіжанка.
Єгор, Ілля і Матвій часто бувають в "Сонячній Галереї" і з батьками. Але цього разу хлопчаки прийшли втрьох - в магазині ALLO вони вибирали телефон для друга.

Переважно за покупками приїжджають в ТРК Лілія з чоловіком. "Діти виросли, тому гуляти ми зараз сюди не їздимо. А коли будуть онуки, то будемо приїжджати, адже багато хто з наших знайомих розповідає, що тут дуже добре проводити час з дітками. І дні народження тут цікаво проводять для дітей", - будує плани мешканка Кривого Рогу Лілія.

Відзначимо, що, незважаючи на ранок, у вихідний день тут вже були сотні покупців. Благо, товпитися не доводиться - величезна площа торговельного комплексу дозволяє з комфортом вмістити одночасно тисячі, що вже говорити про сотні!
Усі, з ким вдалося поспілкуватися в цей раз, неодмінно посміхалися і говорили тільки хороше. Ранок, субота, красиві і цікаві магазини, аромат кави з боку фуд-корту, що плине в повітрі... Що ще треба, щоб отримати справжнє задоволення? Тим більше, що в" Сонячній галереї " завжди раді відвідувачам.Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!