Новини

Про відданість та людяність у доброчинній позиції ТРК «Солнечная Галерея»

За даними місцевої адміністрації, у Кривому Розі на даний момент перебуває вже понад 50 тис. переселенців із Херсонської та Харківської областей. Місто докладає зусиль, щоб допомогти людям. Тому місцеві жителі, бізнес та громадські організації гуртуються у волонтерські проєкти, щоб забезпечити їх необхідним. 
Тарас Грузін волонтерить разом із іншими небайдужими жителями Кривого Рогу та депутатами. Він зазначає: «У «Шелтер+» ми створили такий собі хаб із надання допомоги для переселенців, які приїхали до нашого міста із Херсонської та Харківської області. Одним із напрямків є забезпечення товарами у списку першої необхідності, включаючи побутову хімію. Ми вже роздали чималу кількість у еко-торбинах ТРК «Солнечная Галерея». До речі, саме торгово-розважальний центр профінансував покупку гуманітарної допомоги. І це вже не перша доброчинна акція, яку ми разом організовуємо».
«Ми засуджуємо війну, ніхто не має морального, політичного та легітимного права нападати на Україну. Ми вболіваємо за нашу державу, за українців, за людей, які вимушені залишити свої домівки і шукати притулок заради безпеки своїх дітей. Оскільки це вже не перший проєкт, який ми втілюємо разом із «Шелтер», ми довіряємо і розділяємо їхні цінності, ми продовжуємо співпрацювати, фінансувати, щоб підтримувати українців. Адже наша позиція – це відданість національним інтересам, які проявляються в тому числі і в доброчинній діяльності», - зазначила Марина Баранова, директорка ТРК «Солнечная Галерея».