Новини

Професійний fashion Topline для медиків у ТРК «Солнечная Галерея»

У ТРК «Солнечная Галерея» відкрився магазин стильного одягу для медиків Topline. Лікарі дбають про найдорогоцінніше, що є в житті людини – здоров’я. Та важливо, щоб вони також дбали про себе, свій комфорт та індивідуальність. 
 
Якраз Topline допомагає українським медикам із самовираженням. В асортименті магазину – елегантні халати з поясом, куртки з подовженою спинкою, комбінезони, костюми з вертикальною смужкою. Щодо кольорів, то бренд не обмежує себе звичними для лікарень відтінками морської хвилі. Навпаки – активно експериментує, тож в магазині можна легко знайти штани пурпурного кольору чи червоний костюм під назвою «Флорида».
 
Багато речей, представлених в магазині, виготовлено із голландського твілу. Ця тканина – гігроскопічна, тобто здатна легко поглинати вологу, повітронепроникна, гіпоалергенна, не мнеться та не «сідає» після прання.
 
Розробляючи дизайн нових моделей, Topline зважає на думки лікарів та медичного персоналу, адже бренду важливо, щоб нинішні супергерої почувались в спецодязі зручно та впевнено.
 Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!