Новини

Пустощі або гаманець: Halloween Day у ТРК «Солнечная Галерея»

«Trick or treat» – зазвичай цю фразу на Геловін кажуть діти в англомовних країнах, аби отримати бажані солодощі. У ТРК «Солнечная Галерея» трохи видозмінили геловінський слоган і запропонували свою версію по-українськи – «Пустощі або гаманець». У цьому разі який варіант відвідувач ТРК не обере, все одно залишиться у виграші: пустощі – приємні емоції, гаманець – потрібні покупки для себе та дому. 

Головна фішка Halloween Day у ТРК «Солнечная Галерея» – можливість зробити незвичайне фото на містично-казковій фотозоні, яка працюватиме біля фудкорту з 30 жовтня до 1 листопада. Все задля того, аби відвідувачі могли закарбувати в пам’яті моменти свята. 

І ще трохи про пустощі. 31 жовтня для дітей влаштують кілька майстер-класів з виготовлення слаймів – яскравих, тягучих і блискучих. Використовуватимуться лише гіпоалергенні безпечні інгредієнти. 

І хоча Геловін вважають святом нечисті, але навіть їй доведеться дотримуватись соціальної дистанції та респіраторного етикету у торговельно-розважальному комплексі. 

Приходьте і обирайте – пустощі або гаманець.  
 Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!