Новини

Розкрити почуття і освідчитися на День Св. Валентина

"Не домагайтеся освідчення, краще зробіть коханій людині несподіваний радісний сюрприз", - рекомендують психологи. Надто для багатьох віддавати набагато приємніше, ніж приймати. І цьому теж є раціональні пояснення. По-перше, у підготовці подарунка людина розраховує на свої сили і можливості – що і де купити, який подарунок вибрати, як оформити і в якій атмосфері презентувати. І в цьому – ключова перевага. По-друге, обмірковуючи стратегію подарунка, у Всесвіт передається багато позитивних думок, що формують невидимий зв'язок з коханим або коханою. 
Свято Св. Валентина популярне не без причини. Адже це відмінний привід розкрити свої почуття і зізнатися в коханні. І змінити відносини на краще. 
Спеціально на День закоханих в ТРК "Сонячна Галерея" діють додаткові можливості по-особливому провести дозвілля разом і вибрати подарунки. 
14-16 лютого Fly kids в ТРК "Сонячна Галерея" запрошує на шоу-програму SELFIE LOVE з хештегом # селфікохання: майстер-класи, квести, флешмоби та дискотека. Деталі на сайті і в соціальних мережах "Сонячна Галерея".
Супер-пропозиції в магазині JYSK представлені цікаві речі домашнього декору для створення святкового романтичного хюгге – свічки і свічники, скатертини, чашки, настінні годинники, фоторамки, подушки, кошики-органайзери. 
Подарунки «для неї»  - це прикраси в магазинах Pandora, «Золотий Вік» і «Столична Ювелірна Фабрика». А надто що до Дня Св. Валентина представлені колекції сердечок - відмінний подарунок здивувати кохану. 
Для "нього" подарунок - може бути щось з нової колекції від Arber або спортивне приладдя від "Спортмайстер". 
Є ще дві ідеї до Дня Св. Валентина. Запросити кохану людину в ресторан на фудкорті ТРК «Сонячна Галерея», поспілкуватися і зробити компліменти. І разом пролистати рубрику «магазин» на сторінці у фейсбуці https://www.facebook.com/pg/sungallery.com.ua/shop/?ref=page_internal Щоб в реальний магазин в торговельно-розважальному центрі прийти з готовими рішеннями, заздалегідь обговоривши що і кому подобається. 
Ну а найголовніше, на День Св. Валентина - будь-яка романтична ідея зробити своїй половинці приємне повинна бути реалізована. 
 Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!