Новини

Ще одна можливість вакцинуватися у ТРК «Солнечная Галерея»

У суботу жителі Кривого Рогу мали можливість вакцинуватися у ТРК «Солнечная Галерея». Зважаючи на актуальність питання та потребу у місті, у четвер, 29 липня усі бажаючі знову матимуть таку можливість – на спеціально облаштованій локації у ТРК «Солнечная Галерея» буде працювати команда медиків. Буде доставлена вакцина Moderna. Щоб зробити щеплення, треба при собі обов’язково мати паспорт та ідентифікаційний код


«Організація пункту вакцинації у торговому центрі – це складний багатогранний процес, який передбачає різновекторну комунікацію і з органами влади, і з медичними установами, і з партнерами, і з відвідувачами ТРЦ, які зацікавлені скористатися даною опцією у ТРЦ. Адже це зручно, швидко і безпечно. Можливо, це було б неймовірне поєднання вчора, але в сьогоднішніх реаліях це зручна й потрібна опція навіть на шопінг просторі. У ТРК «Солнечная Галерея» ми облаштували спеціальний пункт, встановили відповідну навігацію у галереї, домовилися із Центром первинної медико-санітарної допомоги № 4 у Кривому Розі. Всі відгукнулися на нашу ініціативу і ми разом взаємодіяли, адже це важливо для нашого міста, для нашої компанії», - зазначила Marina Baranova, директорка ТРК «Солнечная Галерея».


Команда ТРК «Солнечная Галерея» співпрацює із Центром первинної медико-санітарної допомоги № 4 у Кривому Розі. Адже це важливо, щоб жителі Кривого Рогу отримали можливість вакцинуватися у зручному місці.

Всю інформацію та рекомендації щодо вакцинації можна прочитати на сайті Міністерства охорони здоров’я України. Або ж звернутись до Центру первинної медико-санітарної допомоги № 4 міста Кривий Ріг за номером 067 628 51 49.Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!