Новини

Смарт-шопінг в ТРК "Сонячна Галерея" - подарунки за ерудицію

Багато жителів Кривого Рогу пам'ятають телевізійну гру «Що? Де? Коли?», учасники якої мали шанс заробити своїм власним розумом. У ТРК «Сонячна Галерея» теж є можливість отримати подарунок за ерудицію і безкоштовно відвідати Fly Kids на спеціальній тематичній зустрічі «Смарт шопінг: подарунки за ерудицію». 
26 січня з 12: 00 до 18: 00 відвідувачі торговельно-розважального комплексу зможуть взяти участь у смарт-вікторині, відповісти на питання і отримати подарунок - денний абонемент в дитячий розважальний центр Fly Kids. Для цього необхідно на фуд-корті підключитися до wi-fi, і коли з'явиться спливаюче вікно на смартфоні, ввести свій номер телефону, щоб грати онлайн і миттєво отримати приз від дитячого розважального центру. 
Брати участь у смарт-шопінгу запрошуються всі бажаючі, особливо сім'ї з дітьми, молоді люди, бабусі і дідусі. Питання будуть на різні теми, а перевірити свою ерудицію – це хороший приклад того, як виховувати дітей скористатися шансом, вибираючи активну життєву позицію. 
Fly kids пропонує захопливо провести час на батутах, каруселях, в лабіринті та інших ігрових зонах. До 26 січня гості ТРК «Сонячна Галерея» можуть готуватися до вікторини – більше читати, дізнаватися цікаві факти, тренувати пам'ять і логіку. Щоб виграти приз за ерудицію. 
Чому Fly kids - відмінне рішення для дбайливих батьків. У морозну зиму педіатри не рекомендують довго залишатися на вулиці. Тому Fly kids - відмінне місце, щоб проявляти активність, веселитися, соціалізуватися і купувати нових друзів. Тільки уявіть, який сюрприз буде для дітей, якщо їхні батьки виграють подарунок, правильно відповідаючи на питання. Хоча відвідати Fly kids можна в будь-який зручний час, не чекаючи вікторини. 
 Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!