Новини

Шоу Dark&Light та емоції на Дні народження ТРК "Солнечная Галерея"

Головною фішкою 12-го Дня народження ТРК "Солнечная Галерея" стало шоу Dark&Light, яким можна було дистанційно насолоджуватися на вулиці. Як зазначає головний портал Кривого Рогу - 0564.ua, подібні шоу приваблюють своєю красою і запам'ятовуються надовго. 

"Схожі перформанси демонструють по всій Європі - в Лондоні, Парижі, Варшаві, Будапешті. А 20 вересня шоу змогли подивитися всі гості "Солнечной Галереи", – пише видання. 

PR-директорка керуючої компанії Arricano Олена Обухівська, яка була присутня на святі, зазначає, що для команди ТРК було важливо здивувати криворіжців перформансом, глибоким і захопливим за змістом, і безпечним за формою дистанційного етикету.

Але одним шоу організатори не обмежилися. Запросили цілу творчу команду, яка створювала святкову атмосферу на заході. Серед них - Dj Garmatnij, без якого не обходиться жоден гучний захід Кривого Рогу, учасники шоу Fire Divas, які на очах захоплених відвідувачів вправлялися зі світлодіодним вогненним реквізитом, денсмейкери, які влаштували танцювальні флешмоби, і чарівні міми, які спілкувалися з гостями без слів – виключно за допомогою жестів, міміки, щирості.

Джерело: https://www.0564.ua/news/2884709/cem-udivila-krivorozan-trk-solnecnaa-galerea-v-svoj-den-rozdenia-foto-videoДізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!