Новини

Велкам до свята в Barcelona у ТРК «Солнечная Галерея»

Відвідати магазин Barcelona в ТРК «Солнечная Галерея» перед святами - значить подарувати собі справжню насолоду від буйства фарб, блиску стразів і каменів на взутті, одязі та аксесуарах. Вразити себе різноманітністю моделей та найширшим вибором товарів світових брендів: Dior, Yves Saint Laurent, Valentino, Chanel, Louis Vuitton, Moncler, Max Mara та інших. 
Китайські бренди сьогодні обіймають лідерські позиції на світовому ринку виробництва одягу та аксесуарів. При цьому наслідування відомих дорогих брендів досягло досконалого рівня, коли якість продукції і її зовнішній вигляд практично не поступається оригіналам. Таким чином з'явилася можливість заощадити на матеріалах і відповідно випустити товар хорошої якості, але за ціною нижчою від вартості оригінальної продукції бренду. 
Здійснити похід в магазин Barcelona за подарунками від Dior, Yves Saint Laurent, Valentino або Chanel – своєчасне рішення!
Для жінок і чоловіків тут можна підібрати портмоне, сумки, парасольки. 
Особливо зрадіють ті, хто під Новий рік вирішив придбати собі стильні уггі. Тут панує велике розмаїття моделей зручного взуття, в тому числі є уггі зі стразами, з паєтками та з камінням, хутряні капці уггі, лофери на хутрі. Мрія дівчини, яка бажає виглядати шикарно, а почуватись комфортно.
До такого взуття тут можна підібрати сумочку: шкіряну, замшеву або хутряну!
Або догодити людині, якій призначено подарунок, можна купити сертифікат на суму від 500 гривень до 1 тисячі гривень.
До речі, на низку товарів тут діє 50% знижка.
Джерело: https://www.0564.ua/news/2962613/paru-casov-v-solnecnoj-galeree-i-vy-gotovy-vstrecat-novyj-god
 Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!