Новини

Відлуння Sun Jam Party у ТРК «Солнечная Галерея»

З нагоди свого Дня народження «Солнечная Галерея» влаштувала яскраву Sun Jam Party – святкову суміш стилю, музики, анімації, подарунків, розіграшів та перфоменсів.  12 вересня торговий центр ще раз довів, що він не лише місце для шопінгу, а й для дозвілля та втілення ідей. 

Під час заходу гості ТРК «Солнечная Галерея» створювали ефектні відеоролики на фотозоні Slow Motion 360, насолоджувались виступами запальних черлідерок, брали участь в анімаційній програмі, ласували солодкою ватою, долучались до патріотичного флешмобу. Завдяки fashion-показам, які організував продюсерський центр START UP PLATFORM, відвідувачі ознайомились з колекціями магазинів LC Waikiki, Lesia, VOVK, A.Tan.

А яке ж свято без концерту та видовища? Виступи професійних кавер-гуртів Soul Band та City Style Party Band, які виконали популярні українські та зарубіжні пісні, тепло сприйняла криворізька публіка. А увечері гостей чекало fire шоу від групи Angel та святковий феєрверк.

Головні призи Дня народження – 15 тисяч на шопінг від Letout, Colin’s та New Yorker – знайшли своїх щасливих власниць, тож когось чекає продуктивний шопінг та грандіозне оновлення гардеробу – персонального та родинного. Чимало відвідувачів, які долучились до розіграшу Sun Jam Party, отримали подарунки від магазинів ТРК «Солнечная Галерея»: Comfy, Brocard, O'STIN, Status, Joggy, VOVK, D&P perfumum, Lesia, Camel Active, OLKO, AVL, Yves Rocher Ukraine, Samsung, Fissman, Fly Kids. 
    
Понад 10 років ТРК «Солнечная Галерея» виступає резиденцією фешену у Кривому Розі. По-перше, у торговому центрі працює більше 130 магазинів, які охоплюють не лише моду, а й спорт, б’юті, категорію товарів для дому, електроніку та побутову техніку. По-друге, у «Солнечной» ексклюзивно представлені магазини таких відомих брендів як New Yorker, LC Waikiki, Puma. А по-третє, торговий центр – людиноорієнтований та завжди враховує запити своїх відвідувачів. 


 Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!