Новини

24.11 2020

Віддатись долі знижок у ТРК «Солнечная Галерея»: 3, 2, 1… Старт!

Невдовзі ТРК «Солнечная Галерея» охопить Чорна П’ятниця, а, отже, настане час віддатись долі знижок. Хоча стривайте… Багато брендів, представлених у торговельному центрі, вже розпочали сезон розпродажів. Наприклад, магазин італійського взуття GIARDINI йде назустріч шанувальникам комфорту та стилю й оголошує знижку -50% майже на всі колекції протягом 23-27 листопада.

Читати далі
11.11 2020

Переваги взуття від Bacara у ТРК «Солнечная Галерея»

У ТРК «Солнечная Галерея» відкрився салон взуття Bacara, в якому «жителі кам’яних джунглів зможуть віднайти зв'язок з природою, комфортом та натуральністю». Саме з таким меседжем бренд увірвався на ринок і в соцмережі, щоб виділитись з-поміж інших. У ТРК «Солнечная Галерея» йдуть далі та пропонують удосконалити звернення для аудиторії: «Як посиденьки в лісі дозволяють відновити сили й душевну рівновагу, так і хороше взуття від Bacara допомагає своєму власнику зберегти здоров’я ніг та спини».

Читати далі
09.11 2020

Про вдячність лікарям-неонатологам

17 листопада у світі відзначається Міжнародний день передчасно народжених дітей. Цього дня прийнято підсвічувати найвизначніші споруди світу, серед яких – Empire State Building у Нью-Йорку та Босфорський міст у Стамбулі. В Україні цю місію вдяки та привернення уваги до лікарів-неонатологів відіграє Софія Київська. Ініціатор даної ідеї – компанія Idealsecrets.

Читати далі
06.11 2020

Як безпечно шопінгувати у ТРК «Солнечная Галерея»: рекомендації

Аби шопінг у торговельно-розважальному комплексі проходив комфортно та приносив задоволення, варто дотримуватись простих заходів безпеки.

Читати далі
02.11 2020

Професійний fashion Topline для медиків у ТРК «Солнечная Галерея»

У ТРК «Солнечная Галерея» відкрився магазин стильного одягу для медиків Topline. Лікарі дбають про найдорогоцінніше, що є в житті людини – здоров’я. Та важливо, щоб вони також дбали про себе, свій комфорт та індивідуальність.

Читати далі
28.10 2020

Геловінська фотозона у ТРК «Солнечная Галерея»

Дістатись до місяця без ракети і навчань можливо, якщо завітати на Halloween Weekend у ТРК «Солнечная Галерея». Адже з 30 жовтня до 1 листопада біля фудкорту працюватиме фотозона, яка зображує геловінську містичну ніч. А головним її персонажем стане зловісно усміхнений місяць, на який можна присісти та помріяти.

Читати далі
27.10 2020

Як виготовити слайм, покажуть на Halloween Day у ТРК «Солнечная Галерея»

Пустощі чи гаманець? Маленькі відвідувачі ТРК «Солнечная Галерея» на Геловін точно оберуть перший варіант, адже спеціально для них проведуть майстер-класи з виготовлення слаймів.

Читати далі
27.10 2020

Бренд Stimma пропонує нотки Італії в кожній деталі

У ТРК «Солнечная Галерея» відкрився новий магазин українського бренду Stimma. Його назва походить від італійського слова «stimato», що перекладається як «цінність». А цінністю для Stimma є комфорт та легкість в одязі та стилі життя поціновувачів бренду.

Читати далі
26.10 2020

Пустощі або гаманець: Halloween Day у ТРК «Солнечная Галерея»

«Trick or treat» – зазвичай цю фразу на Геловін кажуть діти в англомовних країнах, аби отримати бажані солодощі. У ТРК «Солнечная Галерея» трохи видозмінили геловінський слоган і запропонували свою версію по-українськи – «Пустощі або гаманець». У цьому разі який варіант відвідувач ТРК не обере, все одно залишиться у виграші: пустощі – приємні емоції, гаманець – потрібні покупки для себе та дому.

Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!