Новини

21.08 2020

Мамо, це до школи: як обрати електронну книжку для школяра

Середньостатистичному школяреві доводиться 5 днів на тиждень носити в рюкзаку 5-6 підручників, а ще пенал, ланчбокс, зошити і купу потрібних дрібничок. Щоб зменшити навантаження на спину й плечі, варто придбати дитині електронну книжку, яка зможе замінити частину підручників.

Читати далі
21.08 2020

Про Олену Корабльову, героїню проєкту «9 життів» у ТРК «Солнечная Галерея»

Вона бере участь у конкурсах і посідає перші місця. Живе 6 років у щасливому шлюбі з Миколою, який теж є людиною з інвалідністю. Прямує до своєї мети та не зважає на сумніви інших.

Читати далі
21.08 2020

Про Олександру Олійник, героїню проєкту «9 життів» у ТРК «Солнечная Галерея»

Для цієї дівчини сім’я на першому місці. Вона мріє про звичні речі для більшості: вчитись у школі та спілкуватись з однокласниками. Але на перешкоді – круті східці, через які не проїдеш на візку.

Читати далі
21.08 2020

Про Михайла Веселовського, героя проєкту «9 життів» у ТРК «Солнечная Галерея»

Різнобічний хлопець, який захоплюється акторською майстерністю й малюванням та вчиться на юриста. Для комфортного життя не вистачає лиш одного – безбар’єрних міст, де є пандуси і рівні тротуари.

Читати далі
20.08 2020

INTERTOP про сучасних жінок

«Жінка має бути жіночною, надихати, бути джерелом світла і доброти. Бажано, щоб вона розбиралась в сучасних технологіях, тенденціях – не лише в моді, але й в інших сферах», – вважає управителька Надія Кабрера.

Читати далі
20.08 2020

Якою має бути сучасна жінка: думка OLKO

«Сучасна жінка має бути не просто красивою, але і доглянутою», – вважає продавчиня Світлана.

Читати далі
19.08 2020

Якою бачить сучасну жінку CHERRY

«Сучасна жінка – індивідуалістка. Свою індивідуальність вона проявляє за допомогою одягу зокрема, через власний унікальний стиль», – вважає продавчиня-консультантка Тетяна Вєтрова.

Читати далі
19.08 2020

Antonio Biaggi про сучасних жінок

«Для сучасної жінки взуття багато не буває, особливо красивого та зручного», – каже управителька Ірина. За її словами, у магазині Antonio Biaggi, що в ТРК «Солнечная Галерея», взуття відповідає обом характеристикам.

Читати далі
17.08 2020

Якою має бути сучасна жінка: думка Anabel Arto

«Сучасна жінка – це та, яка стежить за своїм здоров’ям, а також за зовнішністю», – стверджує старша продавчиня Надія Маєвська.

Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!