Новини

20.11 2018

Zagg - новий острів мобільних аксесуарів в ТРК «Сонячна Галерея»

Zagg спеціалізується на аксесуарах для мобільних телефонів. Чохли, різноманітні види і типи навушників, захисне скло і плівки - все найнеобхідніше, щоб оновити улюблений телефон легко і просто.

Читати далі
19.11 2018

Острів подарунків Miljul в ТРК «Сонячна Галерея»

В ТРК «Сонячна Галерея» відкрився новий острів подарунків і сувенірів Miljul. Красиві свічники, записні книжки, чайнички, підставки під чашки, аромалампи, ароматизовані палички, а також інші елементи декору і домашнього затишку, що надихають на позитивну атмосферу.

Читати далі
19.11 2018

ЧОРНА П'ЯТНИЦЯ цілий тиждень!

Реальні знижки від -20% до -50% на ВСЕ! У нас Чорна П'ятниця триває не 3 дні, а цілий тиждень! Більше 50 моделей жіночих пуховиків, парок і пальт.

Читати далі
15.11 2018

Black weekend sale в ТРК "Сонячна Галерея"

23-25 листопада у ТРК «Сонячна Галерея» - три дні великих знижок у всіх fashion-магазинах, в тому числі одягу, взуття, аксесуарів, гаджетів.

Читати далі
09.11 2018

Як пройшла развіртуалізаціі блогерів в ТРК «Солнечная Галерея»

Блогери з кожним днем ​​набирають популярності, впливають на думки читачів та розвивають нові думки на громадські теми. Це віртуальна діяльність в соціальних мережах. І людина, яка пише блог, часом здається онлайн персоною. У ТРК «Солнечная Галерея» вирішили развіртуалізіровать відомих блогерів Youtube, Instagram і Facebook в Кривому Розі та запросити їх на зустріч в торгово-розважальний комплекс.

Читати далі
08.11 2018

Запальні танці у ТРК «Сонячна Галерея»

ТРК «Сонячна Галерея» відкриває новий танцювальний проект. Разом з професіоналами гості торговельно-розважального центру мають можливість приєднатися з безкоштовною оздоровчою програмою від FitCurves і Kangoo Club Fly Vechernij. Заняття проходять щосуботи в листопаді з 11:00 до 13:00, на яких учасники вивчають рухи з Kangoo Jump, Zumbo, Tabata, Tae Bo.

Читати далі
24.10 2018

Зустрічайте нову концепцію браслетів PANDORA Reflexions в Україні!

Нова ера стилю, в якому краса поєднується з глибоким змістом та впевненістю!

Читати далі
16.10 2018

Подбати про безпеку відвідувачів - найприорітетніший напрямок діяльності ТРК

Тож сьогодні всі гості ТРК "Солнечная галерея" мають змогу спостерігати за навчаннями, мета яких - зробити відвідування та шопінг у ТРК максимально комфортним. Навчання проводитимуться спільно з органами управління та силами цивільного захисту ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Дніпровської області у місті Кривому Розі.  В рамках заходу буде продемонстрований практичний кейс з відпрацювання автоматичних систем оповіщення та пожежогасіння ТРК, дії особового складу при виникненні надзвичайної ситуації. А також, буде відпрацьовано  завдання за ввідними на об'єкті  ТРК "Солнечная галерея"  з  підрозділами  МЧС міста  та усіма районними службами, залученими для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. А ви знаєте алгоритм дій у надзвичайній ситуації? Пропонуємо вам приєднатися, перевірити себе запам'ятати корисні поради.

Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!