Новини

04.03 2021

Велкам на handmade-ярмарок у ТРК «Солнечная Галерея»

На початку весни ТРК «Солнечная Галерея» трохи урізноманітнить свої шопінг-пропозиції, адже впродовж 5-7 березня у торговому центрі триватиме виставка-ярмарок хендмейд-виробів. Кожен охочий зможе придбати сувеніри та подарунки для рідних та коханих.

Читати далі
04.03 2021

Fashion day spring/summer 2021 у ТРК «Солнечная Галерея»

ТРК «Солнечная Галерея» – один із найбільших осередків моди та краси у Кривому Розі, адже на площі 35 000 кв. м працює понад 100 брендових магазинів. Тому й не дивно, що саме тут 7 березня відбудеться Fashion day spring/summer 2021 – свято, яке остаточно прожене зиму та холод.

Читати далі
02.03 2021

Яка весна у нашому місті за версією ТРК «Солнечная Галерея»

Весна іде, весні дорогу! Хочеться, щоб якнайбільше розквітало квітів, ставало більше музики та нових весняних вражень. Хочеться оновлюватись, подобатись, мріяти, зустрічатись… Стільки всього хочеться, щоб здійснилось, адже весна у Кривому Розі прекрасна. Тому ТРК «Солнечная Галерея» пропонує зафіксувати цей настрій на весняній світлині.

Читати далі
10.02 2021

Робите світлину на golden фотозоні – отримуєте порцію слави

До Дня закоханих лишились лічені дні, а отже, наближається кульмінація серіалу «Любов у нашому місті» у ТРК «Солнечная Галерея». Аби романтичних вражень було ще більше, протягом цих вихідних у торговому центрі працюватиме golden фотозона. Кожен охочий зможе сфотографуватись на її фоні та в прямому сенсі оточити себе та свою «половинку» любов’ю – буквами L.O.V.E.

Читати далі
03.02 2021

Про любов у нашому місті у ТРК «Солнечная Галерея»

Якби героїні серіалу «Секс і місто» Керрі, Саманта, Міранда та Шарлота жили у Кривому Розі, то вони б збирались на фуд-корті у ТРК «Солнечная Галерея» та обговорювали за чашкою кави свої любовні справи. І тоді б серіал називався інакше – «Любов у нашому місті».

Читати далі
26.01 2021

Велкам у новий сезон шопінгу з ТРК «Солнечная Галерея»

У моди зазвичай два сезони: Весна/Літо та Осінь/Зима. Але через карантин повсякденний fashion балансує між двома періодами – «міксую піжаму з діловим дрес-кодом для конференцій у ZOOM» та «біжу купувати у торговий центр щось нове, аби відзначити вихід у люди».

Читати далі
12.01 2021

#паузаchallenge: як потрапити до ТРК «Солнечная Галерея»

Що б ви не запланували на ці два тижні – продуктові закупи, похід до магазину зв’язку, аптеки чи банку – у ТРК «Солнечная Галерея» це виконати легко.

Читати далі
05.01 2021

Загальні правила проведення конкурсів та акцій в соціальних мережах ТРК “Солнечная Галерея”

Організатор та Виконавець Акцій •    Організатором Акції є ПрАТ «УПГ» (далі – Організатор). Місцезнаходження Організатора і адреса для кореспонденції: 01032, м. Київ, бул. Тараса Шевченко, 33, 13-й поверх.  

Читати далі
04.01 2021

Велкам шопінгувати!

Адже з 8 січня доступ до торгових центрів в Україні буде обмежено.

Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!