Новини

17.09 2020

Плани на неділю – подивитись Dark&Light

День народження ТРК «Солнечная Галерея» неабияк здивує жителів Кривого Рогу, адже вперше у місті відбудеться унікальне лазерне шоу Dark&Light.

Читати далі
17.09 2020

Штурмовики у ТРК «Солнечная Галерея»

20 вересня на День народження ТРК «Солнечная Галерея» завітають аніматори-штурмовики. Їхня мета, щоб свято у ТРК пройшло безпечно та з дотриманням санітарних норм. Тому, вони озброяться водяними пістолетами, наповненими антисептиками, і роздаватимуть гостям маски.

Читати далі
17.09 2020

Морозиво в ТРК «Солнечная Галерея» – смачно та безкоштовно

Dark&Light – це можливість побачити яскраве дійство світла та темряви. А ще – отримати безкоштовно морозиво та неоновий браслет у подарунок. На гостей очікують приємні сюрпризи, знижки, цікава програма.

Читати далі
17.09 2020

Що розігруватимуть на Дні народженні ТРК «Солнечная Галерея»

Що найголовніше на будь-якому Дні народженні? Звісно ж, подарунки. ТРК «Солнечная Галерея» з нагоди «свого дня» розігрує аж три сертифікати: на шопінг від магазину ANDRE TAN, на двомісну софу від JYSK та на планшет Apple iPad 10.2" 2019 від «ЦИТРУС».

Читати далі
17.09 2020

Покупки у ТРК «Солнечная Галерея» – сертифікат на шопінг від A. TAN

День народження у ТРК «Солнечная Галерея» – шанс перевірити свою вдачу та придбати дизайнерський одяг з останніх колекцій. Адже не щодня випадає нагода отримати сертифікат на 10 000 грн на шопінг від магазину A.TAN.

Читати далі
17.09 2020

Покупки у ТРК «Солнечная Галерея» – сертифікат на софу від JYSK

День народження ТРК «Солнечная Галерея» – то можливість зробити затишнішим власне житло. Адже з нагоди свята ТРК разом з магазином JYSK розігрують двомісну софу GEDSER піщаного кольору.

Читати далі
17.09 2020

Покупки у ТРК «Солнечная Галерея» – сертифікат на Apple iPad від «ЦИТРУС»

День народження у ТРК «Солнечная Галерея» – то можливість крокувати в ногу з часом та виділитись з-поміж інших. Адже з нагоди свята ТРК разом з магазином «ЦИТРУС» розігрують планшет Apple iPad 10.2" 2019 Wi-Fi 32Gb (MW742) Space Gray.

Читати далі
17.09 2020

Шоу Fire Divas у ТРК «Солнечная Галерея»

Увечері 20 вересня криворіжців, які завітають на День народження ТРК «Солнечная Галерея», очікуватиме незвичайне шоу Fire Divas.

Читати далі
16.09 2020

На одній музичній хвилі з Dj Garmatnij у ТРК «Солнечная Галерея»

Святкову атмосферу на Дні народженні ТРК «Солнечная Галерея», який відзначатиметься 20 вересня, створюватиме Dj Garmatnij

Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!