Новини

09.09 2020

Мамо, це до школи: як підібрати смарт-годинник для школяра

Школярі проводять чимало часу поза домом, адже окрім уроків у них ще є гуртки, спортивні секції, посиденьки з однокласниками. І якою б старанною не була дитина, навіть у чітко налаштованому графіку трапляються збої: то телефон сів, то автобус затримався. Тим часом, батьки переживають, де ж їхня дитина.

Читати далі
04.09 2020

ARBER – офіційний діловий одяг українського футболу!

ARBER та Українська асоціація футболу (УАФ) уклали угоду про співпрацю, за якою ARBER створює офіційну колекцію ділового одягу для Національної збірної України з футболу та офіційної делегації УАФ.

Читати далі
02.09 2020

Шопінгувати у ТРК «Солнечная Галерея» – із задоволенням їхати з Uklon

Календарне літо закінчилось, а плани на шопінг і бажання комфорту – ні. Тому, ТРК «Солнечная Галерея» й Uklon ще до 30 вересня дарують промокоди на поїздки в обмін на фото чеків з шопінгу.

Читати далі
01.09 2020

День знань

Сьогодні 1 вересня - День знань. Хороший час для того, щоб все почати з чистого аркуша. Бажаємо вдалого старту!

Читати далі
31.08 2020

Правила акції «Із задоволенням з Uklon» в ТРК «Солнечная Галерея»

1. Організатор Акції • Організатором та Виконавцем Акції є ПрАТ «Укрпангруп» (далі – «Організатор» та «Виконавець»). Місцезнаходження Організатора і адреса для кореспонденції: 01032, м. Київ, бул. Тараса Шевченко, 33, 13-й поверх.

Читати далі
27.08 2020

Сучасна жінка - питання та відповіді в ТРК "Солнечная Галерея"

«Яка вона – сучасна жінка?» – відповідь на це непросте запитання головний портал Кривого Рогу - 0564.ua віднайшов у ТРК «Солнечная Галерея». Консультанти і продавці магазинів, які стали учасниками опитування, одностайні в своїй думці: сучасна жінка – модна і унікальна водночас, розбирається в тенденціях й технологіях, займається собою, ходить на шопінг, успішна на роботі і вдома, цінує свій час і просто щаслива. 

Читати далі
27.08 2020

Зустрічай нову колекцію "Осінь-Зима 2020" у New Balance!

Спортивний та повсякденний одяг, взуття та аксесуари!

Читати далі
26.08 2020

Про Юрія Понькіна, героя проєкту «9 життів» у ТРК «Солнечная Галерея»

Останній дев’ятий учасник – ідейний натхненник проєкту Юрій. У свій час він створив громадську організацію «Рух без меж», аби привернути увагу суспільства до того, наскільки недоступним є Кривий Ріг для людей з інвалідністю та маломобільних мешканців: батьків з дитячими візками, людей з милицями тощо. Заповітна мрія Юрія – аби «Рух без меж» не існував довго та доступність міста стала нормою.

Читати далі
26.08 2020

Про Надію Дмітрюк,героїню проєкту «9 життів» у ТРК «Солнечная Галерея»

«Ніколи не пізно починати», – вважає Надія, яка в 42 роки взялась займатись улюбленою справою – танцями. Відтоді вона вже не раз брала участь у міжнародних змаганнях та посідала призові місця у спорті. Понад усе жінка цінує можливість бути незалежною та закликає інших людей з інвалідністю здобувати щодня маленькі перемоги для себе.

Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!