Новини

27.11 2020

Привід завітати до ТРК «Солнечная Галерея» в будень – зайнятись «зирінгом»

Один із мотивів відвідати торговельний центр – оглянути нові зимові колекції від міжнародних та українських брендів та заодно знайти щось у своєму стилі, пише головний портал Кривого Рогу – 0564.ua.

Читати далі
26.11 2020

Привід завітати до ТРК «Солнечная Галерея» в будень – насолодитися комфортом

Головний портал Кривого Рогу - 0564.ua дослідив, що спонукає криворіжців відвідувати ТРК «Солнечная Галерея». Найбільш душевними у своїх відповідях виявились Анна та Дмитро – молоді батьки, які завітали до торговельного центру зі своїм малюком. Саме тут пара зазвичай купує дитячі речі.

Читати далі
26.11 2020

Привід завітати до ТРК «Солнечная Галерея» в будень – вивчити пропозиції брендів

Безпечні умови, які створили у ТРК «Солнечная Галерея», – це один із приводів для криворіжців відвідати торговельний центр, пише головний портал Кривого Рогу – 0564.ua. Санітайзери в магазинах, соціальна дистанція, інформативні аудіоролики й плакати – все це грає важливу роль для тих покупців, які переживають за безпеку своїх рідних.

Читати далі
25.11 2020

Привід завітати до ТРК «Солнечная Галерея» в будень – підготувати зимовий гардероб для дитини

Головний портал Кривого Рогу - 0564.ua нещодавно відвідав ТРК «Солнечная Галерея» і визначив: це безпечне місце для шопінгу і розваг. По-перше, простір торговельного центру дозволяє відвідувачам дотримуватися соціальної дистанції. По-друге, біля входу до ТРК сек’юріті нагадують про необхідність захисних масок і пропонують скористатися антисептиком.

Читати далі
25.11 2020

Доленосні знижки у ТРК «Солнечная Галерея»

Віддатись долі знижок – заманливо звучить, тим паче, магазини ТРК «Солнечная Галерея» розпочали сезон розпродажів з 23 листопада. Від косметики до побутової техніки – до уваги покупців добірка цікавих пропозицій від брендів.

Читати далі
24.11 2020

Привід завітати до ТРК «Солнечная Галерея» в будень – підготувати новорічний сюрприз для дітей

Карантинні обмеження вплинули на стиль життя криворіжців. Якщо раніше всі покупки і розваги планувалися на вікенд, то тепер все доводиться встигати з понеділка по п'ятницю. Прийти до торговельного центру, пройтися по магазинах, вибрати, приміряти і купити те, що сподобалося, та оновити гардероб до зимового сезону – ось такий алгоритм.

Читати далі
24.11 2020

Віддатись долі знижок у ТРК «Солнечная Галерея»: 3, 2, 1… Старт!

Невдовзі ТРК «Солнечная Галерея» охопить Чорна П’ятниця, а, отже, настане час віддатись долі знижок. Хоча стривайте… Багато брендів, представлених у торговельному центрі, вже розпочали сезон розпродажів. Наприклад, магазин італійського взуття GIARDINI йде назустріч шанувальникам комфорту та стилю й оголошує знижку -50% майже на всі колекції протягом 23-27 листопада.

Читати далі
11.11 2020

Переваги взуття від Bacara у ТРК «Солнечная Галерея»

У ТРК «Солнечная Галерея» відкрився салон взуття Bacara, в якому «жителі кам’яних джунглів зможуть віднайти зв'язок з природою, комфортом та натуральністю». Саме з таким меседжем бренд увірвався на ринок і в соцмережі, щоб виділитись з-поміж інших. У ТРК «Солнечная Галерея» йдуть далі та пропонують удосконалити звернення для аудиторії: «Як посиденьки в лісі дозволяють відновити сили й душевну рівновагу, так і хороше взуття від Bacara допомагає своєму власнику зберегти здоров’я ніг та спини».

Читати далі
09.11 2020

Про вдячність лікарям-неонатологам

17 листопада у світі відзначається Міжнародний день передчасно народжених дітей. Цього дня прийнято підсвічувати найвизначніші споруди світу, серед яких – Empire State Building у Нью-Йорку та Босфорський міст у Стамбулі. В Україні цю місію вдяки та привернення уваги до лікарів-неонатологів відіграє Софія Київська. Ініціатор даної ідеї – компанія Idealsecrets.

Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!