Новини

14.09 2018

Захоплива англійська у ТРК «Сонячна Галерея»

Вчити англійську можна з репетитором, в групі, в парі, самостійно, на курсах, в подорожах... а можна – у ТРК «Сонячна Галерея», разом з English Family Club. 

Читати далі
14.09 2018

Марина Баранова: я за енергійний і високий темп життя

Баранова Марина, директор ТРК «Сонячна Галерея» про те, як вдалося досягти успіху і створити одне з найкомфортніших місць для шопінгу та дозвілля в Кривому Розі. «У нас з Мариною багато спільного: не ми обирали професії – вони нас самі знайшли, і цінність часу і без праці складно отримати кайф від життя. Тому, напевно, ми працюємо в одній команді», - впевнена Олена Обухівська, PR менеджер ТРК «Сонячна Галерея».

Читати далі
13.09 2018

Парфуми та iPad – подарунки на Дні народження ТРК «Сонячна Галерея»

Подарунки за шопінг у ТРК «Сонячна Галерея» - з 1 до 29 вересня включно шопінгхантерам пропонується спеціальна акція, в якій розігруються елітні парфуми від Brocard і iPad від «Алло».

Читати далі
13.09 2018

Тетяна Якушевська: Найголовніше – вірити в себе і тоді все вийде

Її називають «вітер», тому що вміє легко перемикати увагу на інше і помічати головне з деталями.

Читати далі
12.09 2018

Галина Ганзенко: бажаю чути компліменти якомога частіше

Галина Ганзенко, журналіст і ведуча телеканалу «1 Міський - Кривий Ріг» про те, як можна все зробити правильно і не розпорошуватися, менше планувати і цікавіше жити. «Особисто я повністю згодна з Галиною, що якщо людина добре одягається, це не означає, що з нею буде цікаво поговорити», - Олена Обухівська, PR менеджер ТРК «Солнечная Галерея».

Читати далі
12.09 2018

Софія Скиба: закохуйтесь, любіть, цінуйте

Софія Скиба, Головна редакторка інформаційного порталу «Перший Криворізький» https://1kr.ua/, розповіла про головне правило - бути чесною, про моду та маячню, і про цінності – вічні та побутові. «Хочу сказати Софії, що міцне слово у нас можна, бо прозвучало воно дуже ніжно, як заклик. Це саме я часто говорю і собі – тому ми дещо схожі. А взагалі принцип – «віддавайте – отримуватиме» - абсолютно точно працює. Підтверджую», - зазначила Олена Обухівська, PR менеджер ТРК «Солнечная Галерея».

Читати далі
11.09 2018

Neon fashion party на Дні народження ТРК «Сонячна Галерея»

29 вересня ТРК «Сонячна Галерея» відсвяткує 10 років разом з усіма криворіжцями і гостями, які спеціально приїдуть в Кривий Ріг зі столиці та інших міст України. На святковому Дні народження в стилі Neon fashion party все буде в неоновому кольорі – неонові окуляри, неонові браслети, неонова фотозона і неонове шоу.

Читати далі
11.09 2018

Світлана Романенко: Просто любити життя і жити з інтересом

Світлана Романенко, журналіст сайту Кривого Рогу https://www.0564.ua/ про найважливіше в журналістиці, про дитячі мрії та професійне почуття щастя, навіть коли навколо перешкоди.

Читати далі
11.09 2018

Офіційні правила акції до дня народження ТРК "Солнечная галерея"

Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!