Новини

05.05 2021

Додаймо вітаміну F у ТРК «Солнечная Галерея»

F – це натяк на fashion, оновлення гардеробу та підготовку до травневих свят. Зрозуміло, що мода змінюється, а індивідуальний стиль залишається особливим.

Читати далі
02.05 2021

З Великоднем!

Великдень – це коли близькі усміхаються та пишуть один одному теплі привітання.

Читати далі
30.04 2021

Графік роботи на травневі свята

Вже завершили підготовку до Великодня й травневих свят чи ще в процесі? У будь-якому разі у вас буде можливість докупити необхідне, адже з 1 до 10 травня ТРК “Солнечная Галерея” працюватиме в звичному режимі – з 10:00 до 21:00.

Читати далі
30.04 2021

Fashion&Profession у ТРК «Солнечная Галерея»: як розвивався стиль Івана Чигрина

Керівник відділення «ПриватБанку» Іван Чигрин переконаний, що в нинішніх реаліях завдяки вдалому костюму можна почуватись, як мінімум, впевненіше. Тому, в робочій обстановці дотримується ділового стилю. Про те, як змінювались його вподобання, Іван розповів для проєкту Fashion&Profession у ТРК «Солнечная Галерея».

Читати далі
29.04 2021

Fashion&Profession у ТРК «Солнечная Галерея»: як формує образи Сергій Торгуд

Проєкт Fashion&Profession у ТРК «Солнечная Галерея» об’єднав різних за стилем та ремеслом людей. Серед них – актор театру і кіно, автор-виконавець Сергій Торгуд. Як він формує повсякденні образи та на що зважає під час зустрічей з діловими партнерами, про це Сергій розповів виданню 0564.ua – сайту міста Кривого Рогу.

Читати далі
28.04 2021

Fashion&Profession у ТРК «Солнечная Галерея»: секрети стилю Діни Стрельнікової

Керівниця фітнес-центру D&D Діна Стрельнікова каже, що оновлює гардероб в режимі «безперервно», оскільки то настрій змінюється, то розширюється коло знайомств, то з'являються нові інтереси. На її думку, зовнішній вигляд – це умова гармонії з собою. Як Діна дотримується цієї умови, вона розповіла для проєкту Fashion&Profession у ТРК «Солнечная Галерея».

Читати далі
27.04 2021

Fashion&Profession у ТРК «Солнечная Галерея»: особливості стилю Бориса Бичкова

До проєкту Fashion&Profession у ТРК «Солнечная Галерея» приєднався рок-музикант та творець мережі барбер-шопів Mane’s Club Борис Бичков. Для видання 0564.ua – сайту міста Кривого Рогу він розповів про особливості свого стилю.

Читати далі
26.04 2021

Fashion&Profession у ТРК «Солнечная Галерея»: стильні рішення Світлани Сови

До проєкту Fashion&Profession у ТРК «Солнечная Галерея» долучилась адвокатка, депутатка міської ради Світлана Сова. Вона розповіла, за якими принципами оновлює гардероб та чи звертає увагу на стиль інших.

Читати далі
22.04 2021

Fashion&Profession у ТРК «Солнечная Галерея»: із чого складається стиль Сергія Голоденка

Сергію Голоденко доводиться часто працювати з людьми: він викладає в коледжі та веде різні заходи. Тому, про те, що правило «стрічають по одежі» все-таки працює, знає з власного досвіду. Для проєкту Fashion&Profession у ТРК «Солнечная Галерея» він розповів про складові власного стилю.

Читати далі