Новини

01.01 2021

ПРАВИЛА РОБОТИ ТРК «СОЛНЕЧНАЯ ГАЛЕРЕЯ»

Загальні положення Територія ТРК, є приватною власністю, в зв'язку з чим власник ТРК, або Адміністрація ТРК самостійно і з дотриманням принципів недоторканності приватної власності, свободи договору, законів України, Конституції України, визначає зміст правил і умов присутності на території ТРК «Солнечная Галерея» відвідувачів.  

Читати далі
31.12 2020

Зі святами!

Вітаємо зі святами!

Читати далі
30.12 2020

Велкам до свята в Giardini в ТРК «Солнечная Галерея»

Мультибрендовий магазин взуття з Італії, Іспанії, Португалії, Туреччини – місце сили і натхнення в ТРК «Солнечная Галерея» для любителів шикарного взуття. Будь-яка пара взуття, придбана в Giardini, автоматично забезпечить новорічний настрій.

Читати далі
29.12 2020

Велкам до свята в Garderob у ТРК «Солнечная Галерея»

Стильний жіночий одяг від українських та турецьких виробників – чудовий новорічний подарунок! Хоча поповнити свій гардероб гарною копією модної куртки Prada – удача в будь-яку пору року.

Читати далі
28.12 2020

Велкам до свята в Status у ТРК «Солнечная Галерея»

Чудове місце для придбання подарунків не тільки близьким людям, а й знайомим, колегам, друзям.

Читати далі
26.12 2020

Велкам до свята в Cherry в ТРК «Солнечная Галерея»

У мультибрендовому магазині жіночого одягу від українських виробників Cherry чекають на чарівних криворіжанок за обновками.

Читати далі
24.12 2020

Велкам до свята в Barcelona у ТРК «Солнечная Галерея»

Відвідати магазин Barcelona в ТРК «Солнечная Галерея» перед святами - значить подарувати собі справжню насолоду від буйства фарб, блиску стразів і каменів на взутті, одязі та аксесуарах. Вразити себе різноманітністю моделей та найширшим вибором товарів світових брендів: Dior, Yves Saint Laurent, Valentino, Chanel, Louis Vuitton, Moncler, Max Mara та інших.

Читати далі
23.12 2020

Велкам до свята в San Marino в ТРК «Солнечная Галерея»

Від комфортного светрика до найошатнішої сукні – найширший асортимент жіночого одягу з України, Італії, Туреччини, Китаю, що дозволяє сформувати look, не виходячи за межі одного магазину. Продавчині-консультантки Катерина і Юлія – яскраве тому підтвердження, адже дівчата одягаються в San Marino.

Читати далі
22.12 2020

Велкам до свята в «АЛЛО» в ТРК «Солнечная Галерея»

Навряд чи посперечаєшся з твердженням, що час диктує тренди. Особливо яскраво це проявилося в наші дні, коли період пандемії відобразився на потребах і вподобаннях людини. Мати вдома корисні і навіть необхідні речі для моніторингу стану здоров'я – сучасний тренд. Адже навіть у новорічні та різдвяні свята пандемія нікуди не зникає.

Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!