Новини

18.09 2020

Міми у ТРК «Солнечная Галерея»

На Дні народженні ТРК «Солнечная Галерея», який відзначатиметься 20 вересня, відвідувачів розважатимуть зворушливі міми. Вони без слів спілкуватимуться з гостями – лише жести, міміка, імпровізація й щирість.

Читати далі
18.09 2020

Танцювальні флешмоби у ТРК «Солнечная Галерея»

20 вересня на Дні народженні ТРК «Солнечная Галерея» влаштують святкові танцювальні флешмоби. Професійні танцюристи кружлятимуть в різних куточках ТРК та показуватимуть міні-виставу для відвідувачів.

Читати далі
18.09 2020

Шоу барабанщиць у ТРК «Солнечная Галерея»

20 вересня у ТРК «Солнечная Галерея» святкуватимуть День народження. З цієї нагоди просторами ТРК промарширують чарівні барабанщиці. Саме вони проанонсують розіграш призів та запросять відвідувачів торговельно-розважального комплексу на вуличне дійство Dark&Light.

Читати далі
17.09 2020

Два Дні народження: магазин "OLKO" та ТРК "Солнечная Галерея"

Dark&Light в ТРК "Солнечная Галерея" – то можливість урізноманітнити свій гардероб трендовими речами. З цієї нагоди магазин OLKO розігрує два сертифікати на 500 грн.

Читати далі
17.09 2020

Плани на неділю – подивитись Dark&Light

День народження ТРК «Солнечная Галерея» неабияк здивує жителів Кривого Рогу, адже вперше у місті відбудеться унікальне лазерне шоу Dark&Light.

Читати далі
17.09 2020

Штурмовики у ТРК «Солнечная Галерея»

20 вересня на День народження ТРК «Солнечная Галерея» завітають аніматори-штурмовики. Їхня мета, щоб свято у ТРК пройшло безпечно та з дотриманням санітарних норм. Тому, вони озброяться водяними пістолетами, наповненими антисептиками, і роздаватимуть гостям маски.

Читати далі
17.09 2020

Морозиво в ТРК «Солнечная Галерея» – смачно та безкоштовно

Dark&Light – це можливість побачити яскраве дійство світла та темряви. А ще – отримати безкоштовно морозиво та неоновий браслет у подарунок. На гостей очікують приємні сюрпризи, знижки, цікава програма.

Читати далі
17.09 2020

Що розігруватимуть на Дні народженні ТРК «Солнечная Галерея»

Що найголовніше на будь-якому Дні народженні? Звісно ж, подарунки. ТРК «Солнечная Галерея» з нагоди «свого дня» розігрує аж три сертифікати: на шопінг від магазину ANDRE TAN, на двомісну софу від JYSK та на планшет Apple iPad 10.2" 2019 від «ЦИТРУС».

Читати далі
17.09 2020

Покупки у ТРК «Солнечная Галерея» – сертифікат на шопінг від A. TAN

День народження у ТРК «Солнечная Галерея» – шанс перевірити свою вдачу та придбати дизайнерський одяг з останніх колекцій. Адже не щодня випадає нагода отримати сертифікат на 10 000 грн на шопінг від магазину A.TAN.

Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!