Новини

17.09 2020

Покупки у ТРК «Солнечная Галерея» – сертифікат на софу від JYSK

День народження ТРК «Солнечная Галерея» – то можливість зробити затишнішим власне житло. Адже з нагоди свята ТРК разом з магазином JYSK розігрують двомісну софу GEDSER піщаного кольору.

Читати далі
17.09 2020

Покупки у ТРК «Солнечная Галерея» – сертифікат на Apple iPad від «ЦИТРУС»

День народження у ТРК «Солнечная Галерея» – то можливість крокувати в ногу з часом та виділитись з-поміж інших. Адже з нагоди свята ТРК разом з магазином «ЦИТРУС» розігрують планшет Apple iPad 10.2" 2019 Wi-Fi 32Gb (MW742) Space Gray.

Читати далі
17.09 2020

Шоу Fire Divas у ТРК «Солнечная Галерея»

Увечері 20 вересня криворіжців, які завітають на День народження ТРК «Солнечная Галерея», очікуватиме незвичайне шоу Fire Divas.

Читати далі
16.09 2020

На одній музичній хвилі з Dj Garmatnij у ТРК «Солнечная Галерея»

Святкову атмосферу на Дні народженні ТРК «Солнечная Галерея», який відзначатиметься 20 вересня, створюватиме Dj Garmatnij

Читати далі
16.09 2020

Миттєві відео від фотозони Bullet Time у ТРК «Солнечная Галерея»

20 вересня у Кривому Розі відзначають 12-й День народження ТРК «Солнечная Галерея». Це святкування можна охарактеризувати одним коротким словом – «вперше». Вперше на фасаді ТРК покажуть лазерне шоу. Вперше використовуватимуть водяні пістолети, наповнені антисептиком.

Читати далі
15.09 2020

Які сумки будемо носити цієї осені: 3 тренди

Ледь не у кожної жінки є «пунктик» на речі, які вона ні за що не одягне, бо почуватиметься некомфортно або не в своїй тарілці. Але от без сумки жодна жінка не обійдеться. Тож дуже важливо, щоб цей аксесуар був і зручним, і якісним, і модним. Щоб не довелось довго шукати саме таку сумку, пропонуємо підбірку осінніх трендів.

Читати далі
14.09 2020

Аромати D&P Perfumum у ТРК «Солнечная Галерея»

У ТРК «Солнечная Галерея» відкрився острівок D&P Perfumum, де можна придбати якісні парфуми, виготовлені з натуральних французьких масл. На думку креаторів бренду, підібрати той самий аромат – значить вирватися з повсякденності та піднятися над нею.

Читати далі
10.09 2020

Конкурс привітань для ТРК «Солнечная Галерея»

20 вересня ТРК «Солнечная Галерея» відзначатиме День народження - безпечні розваги для усієї родини для настрою та натхнення!

Читати далі
09.09 2020

5 трендів осіннього макіяжу 2020 року

9 вересня відзначаємо Міжнародний день краси, який возвеличує все, що дарує естетичне задоволення. Чудовий привід для того, щоб переглянути фільм з прекрасним візуальним рядом та подумати про те, як підкреслити свої природні дані восени 2020 року.

Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!