Новини

19.04 2021

Колекція одягу ARBER football by UAF

Створення унікальної капсульної колекції повсякденного одягу ARBER football by UAF для мільйонів футбольних вболівальників є спільним проектом Української асоціації футболу та бренду ARBER.

Читати далі
16.04 2021

Fashion&Profession у ТРК «Солнечная Галерея»: особливості стилю Анни Гатілової

Менеджерка з комунікацій Анна Гатілова переконана: чим непохитніша життєва позиція, тим виразніший індивідуальний стиль. Як це проявляється у неї, фахівчиня розповіла для проєкту Fashion&Profession у ТРК «Солнечная Галерея».

Читати далі
16.04 2021

Fashion&Profession у ТРК «Солнечная Галерея»: із чого складається стиль Дениса Таратухіна

Зазвичай криворізький байкер і блогер Денис Таратухін шопінгує у ТРК «Солнечная Галерея» разом з родиною. Закупи у торговому центрі – це можливість для всіх членів сім’ї побути разом, поспілкуватися і неспішно підібрати приємні подарунки один одному.

Читати далі
14.04 2021

У ТРК «Солнечная Галерея» пропонують цікаве відео для батьків про сучасних дітей

Як бути класним батьком, що надає дитині впевненості, соціальні мережі та «групи смерті», як відволікти тінейджера від гаджета і що найважливіше у вихованні – таке спеціально відео створено компанією для просування на медійних майданчиках торгового центру.

Читати далі
14.04 2021

Fashion&Profession у ТРК «Солнечная Галерея»: із чого складається стиль Юлії Миронової

До проєкту Fashion&Profession у ТРК «Солнечная Галерея» долучилась редакторка журналу «Vgorode» Юлія Миронова. Загальною рисою свого повсякденного гардеробу вона називає універсальність.

Читати далі
08.04 2021

Fashion&Profession у ТРК «Солнечная Галерея»: як директорка торгового центру Марина Баранова віднайшла свій стиль

Чи є взаємозв’язок між стилем та професією? ТРК «Солнечная Галерея» та головний портал Кривого Рогу - 0564.ua запросили 10 криворіжців, популярних у своїй сфері та у місті, розкрити це питання. Кожен із героїв розповів про свій повсякденний гардероб та поділився філософськими поглядами стосовно того, як формується стиль та яку роль він відіграє в професійному середовищі. Візуалізувати розповіді учасників допомогла фотографка Аліна Бойчук.

Читати далі
08.04 2021

Марина Фурса: «Завдяки Fashion day у ТРК «Солнечная Галерея» талановиті криворіжанки повірили в свої сили»

Ще у березні на просторі ТРК «Солнечная Галерея» відбувся Fashion day spring/summer 2021, під час якого показали колекції деяких магазинів ТРК та криворізьких дизайнерів. У заході взяли участь моделі продюсерського центру START UP PLATFORM та модельної агенції Ya model agency. Зірковою гостею івенту стала учасниця шоу «Супер Топ-модель по-українськи» Каріна Данілова.

Читати далі
15.03 2021

5 головних жіночих трендів

Зустрічаємо весну 2021 разом з O'STIN!

Читати далі
11.03 2021

Letout Outlet у ТРК «Солнечная Галерея»: європейські бренди у Кривому Розі

У ТРК «Солнечная Галерея» відкрився магазин Letout Outlet, в якому представлені речі відомих світових брендів: H&M, Zara, Minimum, SELECTED, Jack&Jones та інших. Отож, у криворіжців з’явилась нагода «подорожувати» стилями та трендами із Швеції, Іспанії, Данії не виїжджаючи з міста.

Читати далі