Новини

31.08 2020

Правила акції «Із задоволенням з Uklon» в ТРК «Солнечная Галерея»

1. Організатор Акції • Організатором та Виконавцем Акції є ПрАТ «Укрпангруп» (далі – «Організатор» та «Виконавець»). Місцезнаходження Організатора і адреса для кореспонденції: 01032, м. Київ, бул. Тараса Шевченко, 33, 13-й поверх.

Читати далі
27.08 2020

Сучасна жінка - питання та відповіді в ТРК "Солнечная Галерея"

«Яка вона – сучасна жінка?» – відповідь на це непросте запитання головний портал Кривого Рогу - 0564.ua віднайшов у ТРК «Солнечная Галерея». Консультанти і продавці магазинів, які стали учасниками опитування, одностайні в своїй думці: сучасна жінка – модна і унікальна водночас, розбирається в тенденціях й технологіях, займається собою, ходить на шопінг, успішна на роботі і вдома, цінує свій час і просто щаслива. 

Читати далі
27.08 2020

Зустрічай нову колекцію "Осінь-Зима 2020" у New Balance!

Спортивний та повсякденний одяг, взуття та аксесуари!

Читати далі
26.08 2020

Про Юрія Понькіна, героя проєкту «9 життів» у ТРК «Солнечная Галерея»

Останній дев’ятий учасник – ідейний натхненник проєкту Юрій. У свій час він створив громадську організацію «Рух без меж», аби привернути увагу суспільства до того, наскільки недоступним є Кривий Ріг для людей з інвалідністю та маломобільних мешканців: батьків з дитячими візками, людей з милицями тощо. Заповітна мрія Юрія – аби «Рух без меж» не існував довго та доступність міста стала нормою.

Читати далі
26.08 2020

Про Надію Дмітрюк,героїню проєкту «9 життів» у ТРК «Солнечная Галерея»

«Ніколи не пізно починати», – вважає Надія, яка в 42 роки взялась займатись улюбленою справою – танцями. Відтоді вона вже не раз брала участь у міжнародних змаганнях та посідала призові місця у спорті. Понад усе жінка цінує можливість бути незалежною та закликає інших людей з інвалідністю здобувати щодня маленькі перемоги для себе.

Читати далі
26.08 2020

Про Євгена Чередніченка, героя проєкту «9 життів» у ТРК «Солнечная Галерея»

Євген може розшукати світлі плями у повній темряві, любить музику та мріє побувати на власному концерті. А ще він вважає, що кожна творча людина має ділитись результатами своєї праці зі світом, а не ховати їх в комірці.

Читати далі
25.08 2020

Про Олександра Хоміча, героя проєкту «9 життів» у ТРК «Солнечная Галерея»

Цей сповнений оптимізму чоловік мріє, що через 10 років Кривий Ріг буде інклюзивним містом, до якого захочеться переїхати і оселитись надовго. На думку Олександра, місто змінюватиметься, як тільки люди ставатимуть все більш свідомими. І певні зрушення вже є.

Читати далі
25.08 2020

Про Наталію Кот, героїню проєкту «9 життів» у ТРК «Солнечная Галерея»

Жінка, яка в одну мить втратила все, але згодом повстала з попелу, немов фенікс. Її приклад доводить: все в житті можливо, якщо цього сильно хочеш. Зараз Наталія почувається щасливою, адже поруч з нею коханий чоловік та син, який мріє стати лікарем.

Читати далі
25.08 2020

Про Івана Замігу, героя проєкту «9 життів» у ТРК «Солнечная Галерея»

Його історія надихає, адже Іван переконаний, що він вже знайшов себе в музиці та танцях. І він готовий стукати у двері, щоб їх відчинити. А ще Іван вірить, що його найбільші досягнення попереду. Історія про віру в себе та про важливість підготовки свого впевненого бекграунду.

Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!