Новини

30.04 2021

Графік роботи на травневі свята

Вже завершили підготовку до Великодня й травневих свят чи ще в процесі? У будь-якому разі у вас буде можливість докупити необхідне, адже з 1 до 10 травня ТРК “Солнечная Галерея” працюватиме в звичному режимі – з 10:00 до 21:00.

Читати далі
30.04 2021

Fashion&Profession у ТРК «Солнечная Галерея»: як розвивався стиль Івана Чигрина

Керівник відділення «ПриватБанку» Іван Чигрин переконаний, що в нинішніх реаліях завдяки вдалому костюму можна почуватись, як мінімум, впевненіше. Тому, в робочій обстановці дотримується ділового стилю. Про те, як змінювались його вподобання, Іван розповів для проєкту Fashion&Profession у ТРК «Солнечная Галерея».

Читати далі
29.04 2021

Fashion&Profession у ТРК «Солнечная Галерея»: як формує образи Сергій Торгуд

Проєкт Fashion&Profession у ТРК «Солнечная Галерея» об’єднав різних за стилем та ремеслом людей. Серед них – актор театру і кіно, автор-виконавець Сергій Торгуд. Як він формує повсякденні образи та на що зважає під час зустрічей з діловими партнерами, про це Сергій розповів виданню 0564.ua – сайту міста Кривого Рогу.

Читати далі
28.04 2021

Fashion&Profession у ТРК «Солнечная Галерея»: секрети стилю Діни Стрельнікової

Керівниця фітнес-центру D&D Діна Стрельнікова каже, що оновлює гардероб в режимі «безперервно», оскільки то настрій змінюється, то розширюється коло знайомств, то з'являються нові інтереси. На її думку, зовнішній вигляд – це умова гармонії з собою. Як Діна дотримується цієї умови, вона розповіла для проєкту Fashion&Profession у ТРК «Солнечная Галерея».

Читати далі
27.04 2021

Fashion&Profession у ТРК «Солнечная Галерея»: особливості стилю Бориса Бичкова

До проєкту Fashion&Profession у ТРК «Солнечная Галерея» приєднався рок-музикант та творець мережі барбер-шопів Mane’s Club Борис Бичков. Для видання 0564.ua – сайту міста Кривого Рогу він розповів про особливості свого стилю.

Читати далі
26.04 2021

Fashion&Profession у ТРК «Солнечная Галерея»: стильні рішення Світлани Сови

До проєкту Fashion&Profession у ТРК «Солнечная Галерея» долучилась адвокатка, депутатка міської ради Світлана Сова. Вона розповіла, за якими принципами оновлює гардероб та чи звертає увагу на стиль інших.

Читати далі
22.04 2021

Fashion&Profession у ТРК «Солнечная Галерея»: із чого складається стиль Сергія Голоденка

Сергію Голоденко доводиться часто працювати з людьми: він викладає в коледжі та веде різні заходи. Тому, про те, що правило «стрічають по одежі» все-таки працює, знає з власного досвіду. Для проєкту Fashion&Profession у ТРК «Солнечная Галерея» він розповів про складові власного стилю.

Читати далі
19.04 2021

Колекція одягу ARBER football by UAF

Створення унікальної капсульної колекції повсякденного одягу ARBER football by UAF для мільйонів футбольних вболівальників є спільним проектом Української асоціації футболу та бренду ARBER.

Читати далі
16.04 2021

Fashion&Profession у ТРК «Солнечная Галерея»: особливості стилю Анни Гатілової

Менеджерка з комунікацій Анна Гатілова переконана: чим непохитніша життєва позиція, тим виразніший індивідуальний стиль. Як це проявляється у неї, фахівчиня розповіла для проєкту Fashion&Profession у ТРК «Солнечная Галерея».

Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!