Новини

27.08 2020

Зустрічай нову колекцію "Осінь-Зима 2020" у New Balance!

Спортивний та повсякденний одяг, взуття та аксесуари!

Читати далі
26.08 2020

Про Юрія Понькіна, героя проєкту «9 життів» у ТРК «Солнечная Галерея»

Останній дев’ятий учасник – ідейний натхненник проєкту Юрій. У свій час він створив громадську організацію «Рух без меж», аби привернути увагу суспільства до того, наскільки недоступним є Кривий Ріг для людей з інвалідністю та маломобільних мешканців: батьків з дитячими візками, людей з милицями тощо. Заповітна мрія Юрія – аби «Рух без меж» не існував довго та доступність міста стала нормою.

Читати далі
26.08 2020

Про Надію Дмітрюк,героїню проєкту «9 життів» у ТРК «Солнечная Галерея»

«Ніколи не пізно починати», – вважає Надія, яка в 42 роки взялась займатись улюбленою справою – танцями. Відтоді вона вже не раз брала участь у міжнародних змаганнях та посідала призові місця у спорті. Понад усе жінка цінує можливість бути незалежною та закликає інших людей з інвалідністю здобувати щодня маленькі перемоги для себе.

Читати далі
26.08 2020

Про Євгена Чередніченка, героя проєкту «9 життів» у ТРК «Солнечная Галерея»

Євген може розшукати світлі плями у повній темряві, любить музику та мріє побувати на власному концерті. А ще він вважає, що кожна творча людина має ділитись результатами своєї праці зі світом, а не ховати їх в комірці.

Читати далі
25.08 2020

Про Олександра Хоміча, героя проєкту «9 життів» у ТРК «Солнечная Галерея»

Цей сповнений оптимізму чоловік мріє, що через 10 років Кривий Ріг буде інклюзивним містом, до якого захочеться переїхати і оселитись надовго. На думку Олександра, місто змінюватиметься, як тільки люди ставатимуть все більш свідомими. І певні зрушення вже є.

Читати далі
25.08 2020

Про Наталію Кот, героїню проєкту «9 життів» у ТРК «Солнечная Галерея»

Жінка, яка в одну мить втратила все, але згодом повстала з попелу, немов фенікс. Її приклад доводить: все в житті можливо, якщо цього сильно хочеш. Зараз Наталія почувається щасливою, адже поруч з нею коханий чоловік та син, який мріє стати лікарем.

Читати далі
25.08 2020

Про Івана Замігу, героя проєкту «9 життів» у ТРК «Солнечная Галерея»

Його історія надихає, адже Іван переконаний, що він вже знайшов себе в музиці та танцях. І він готовий стукати у двері, щоб їх відчинити. А ще Іван вірить, що його найбільші досягнення попереду. Історія про віру в себе та про важливість підготовки свого впевненого бекграунду.

Читати далі
24.08 2020

З Днем Незалежності!

Залишаймось вільними у своїх помислах, викликах та мріях! Команда ТРК «Солнечная Галерея»

Читати далі
21.08 2020

Мамо, це до школи: який ноутбук варто придбати для школяра

Кожних батьків рано чи пізно настигає момент, коли робочий комп’ютер стає сімейним. То дитині реферат потрібно підготувати, то презентацію, або ж взагалі виявляється, що школа перейшла на онлайн-навчання. У такому разі краще все-таки купити дитині персональний ноутбук, аби вона спокійно могла робити свої справи.

Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!