Новини

15.09 2021

Про доброчинність у Кривому Розі: як Наталія Мельничук разом з іншими батьками бореться за щастя «сонячних дітей»

Голова благодійної організації «Сонячні діти Криворіжжя» Наталія Мельничук з власного досвіду знає, як це – виховувати дитину з синдромом Дауна та стикнутись з неможливістю її навчання та соціалізації.

Читати далі
14.09 2021

Відлуння Sun Jam Party у ТРК «Солнечная Галерея»

З нагоди свого Дня народження «Солнечная Галерея» влаштувала яскраву Sun Jam Party – святкову суміш стилю, музики, анімації, подарунків, розіграшів та перфоменсів.  12 вересня торговий центр ще раз довів, що він не лише місце для шопінгу, а й для дозвілля та втілення ідей.   

Читати далі
14.09 2021

Про доброчинність у Кривому Розі: як фонд Сергія Драгунова підтримує дітей, що опинились в складних обставинах

На зустріч керівників криворізьких благодійних та волонтерських організацій, яка відбулась у ТРК «Солнечная Галерея», завітав голова благодійного фонду «Добро+Дій» Сергій Драгунов. Він розповів про те, чим займається організація. 

Читати далі
10.09 2021

Вона надихає бути яскравою

@dualipa в нових Suede Mayu

Читати далі
10.09 2021

Про доброчинність у Кривому Розі: як Тетяна Куц організовує інших задля допомоги недоношеним малюкам

Соціальні комунікації та співпраця – частина постійної роботи ТРК «Солнечная Галерея». Тільки за останній рік у торговому центрі реалізували фотопроєкт «9 життів» спільно з ГО «Рух без меж», а на початку хвилі карантинів та росту захворюваності на COVID-19 команда ТРК передала обладнання Криворізькій інфекційній лікарні №1.

Читати далі
07.09 2021

Акція «SUN JAM PARTY» в ТРК «Солнечная Галерея»

1.    Організатор  Організатором Акції на замовлення в ТРК «Солнечная Галерея» (ПрАТ «Укрпангруп» код ЄДРПОУ 34530278) є ТОВ «АДА-ТРЕЙДІНГ» ЄДРПОУ 38375319. Місцезнаходження Виконавця: м. Київ, вул. Машинобудівна, 35-А.  

Читати далі
07.09 2021

День народження ТРК «Солнечная Галерея» святкувати – гардероб у фешн-магазині оновляти

«Солнечная Галерея» – резиденція фешену у Кривому Розі, тому головні подарунки з нагоди її Дня народження теж стосуватимуться моди, стилю й краси. 

Читати далі
03.09 2021

Це твоя історія, розкажи її за допомогою прикрас Pandora!

Прикраси відкривають тебе світу, тож стилізуй їх на свій лад. Сьогодні це стало ще легше та цікавіше із допомогою нових аксесуарів Pandora  

Читати далі
01.09 2021

Sun Jam Party в ТРК «Солнечная Галерея»

У неділю, 12 вересня, у ТРК «Солнечная Галерея» відбудеться Sun Jam Party – яскравий сонячний джем захід до Дня народження торгово-розважального комплексу. 

Читати далі