Новини

18.12 2020

Велкам до новорічних пригод у ТРК «Солнечная Галерея»

19 грудня ТРК «Солнечная Галерея» перетвориться на місце, де творитиметься казка. Провідниками для відвідувачів торгового центру стануть гноми, які заведуть усіх охочих до Майстерні подарунків, допоможуть з новорічними прикрасами та покажуть справжні чари.

Читати далі
17.12 2020

Велкам до свята в A.Tan в ТРК «Солнечная Галерея»

Яким би не був 2020 рік, а легким його назвати складно. Він закінчується, і криворіжці можуть відволіктись від проблем, коронавірусу, політики, кризи та переключитись на більш позитивне заняття – підготовку до новорічних свят.

Читати далі
15.12 2020

Велкам до свята в «Будинок іграшок» у ТРК «Солнечная Галерея»

Куди ж йти під Новий рік, як не до царства іграшок? Якщо дитинство і йде, то напевно сюди, чекаючи, коли вирослі діти, які стали татами і мамами, приведуть сюди своїх малюків. Саме в цьому царстві і відбувається довгоочікувана зустріч з дитинством. Такі зустрічі напередодні Нового року – справжнє свято чарівництва для всієї родини.

Читати далі
01.12 2020

Дбайливі технології Jasmine у ТРК «Солнечная Галерея»

У ТРК «Солнечная Галерея» відкрився магазин білизни Jasmine. У просторі можна придбати не просто шовковий комплект чи бавовняну піжаму – тут в асортименті «представлені» впевненість в собі, витонченість, любов до себе й свого тіла.

Читати далі
27.11 2020

Привід завітати до ТРК «Солнечная Галерея» в будень – полювати за знижками

З останніми учасниками опитування Павлом, Оленою та Сашком журналісти головного порталу Кривого Рогу - 0564.ua зустрілись на виході з магазину New Yorker.

Читати далі
27.11 2020

Привід завітати до ТРК «Солнечная Галерея» в будень – зайнятись «зирінгом»

Один із мотивів відвідати торговельний центр – оглянути нові зимові колекції від міжнародних та українських брендів та заодно знайти щось у своєму стилі, пише головний портал Кривого Рогу – 0564.ua.

Читати далі
26.11 2020

Привід завітати до ТРК «Солнечная Галерея» в будень – насолодитися комфортом

Головний портал Кривого Рогу - 0564.ua дослідив, що спонукає криворіжців відвідувати ТРК «Солнечная Галерея». Найбільш душевними у своїх відповідях виявились Анна та Дмитро – молоді батьки, які завітали до торговельного центру зі своїм малюком. Саме тут пара зазвичай купує дитячі речі.

Читати далі
26.11 2020

Привід завітати до ТРК «Солнечная Галерея» в будень – вивчити пропозиції брендів

Безпечні умови, які створили у ТРК «Солнечная Галерея», – це один із приводів для криворіжців відвідати торговельний центр, пише головний портал Кривого Рогу – 0564.ua. Санітайзери в магазинах, соціальна дистанція, інформативні аудіоролики й плакати – все це грає важливу роль для тих покупців, які переживають за безпеку своїх рідних.

Читати далі
25.11 2020

Привід завітати до ТРК «Солнечная Галерея» в будень – підготувати зимовий гардероб для дитини

Головний портал Кривого Рогу - 0564.ua нещодавно відвідав ТРК «Солнечная Галерея» і визначив: це безпечне місце для шопінгу і розваг. По-перше, простір торговельного центру дозволяє відвідувачам дотримуватися соціальної дистанції. По-друге, біля входу до ТРК сек’юріті нагадують про необхідність захисних масок і пропонують скористатися антисептиком.

Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!