Новини

14.09 2020

Аромати D&P Perfumum у ТРК «Солнечная Галерея»

У ТРК «Солнечная Галерея» відкрився острівок D&P Perfumum, де можна придбати якісні парфуми, виготовлені з натуральних французьких масл. На думку креаторів бренду, підібрати той самий аромат – значить вирватися з повсякденності та піднятися над нею.

Читати далі
10.09 2020

Конкурс привітань для ТРК «Солнечная Галерея»

20 вересня ТРК «Солнечная Галерея» відзначатиме День народження - безпечні розваги для усієї родини для настрою та натхнення!

Читати далі
09.09 2020

5 трендів осіннього макіяжу 2020 року

9 вересня відзначаємо Міжнародний день краси, який возвеличує все, що дарує естетичне задоволення. Чудовий привід для того, щоб переглянути фільм з прекрасним візуальним рядом та подумати про те, як підкреслити свої природні дані восени 2020 року.

Читати далі
09.09 2020

Мамо, це до школи: як підібрати смарт-годинник для школяра

Школярі проводять чимало часу поза домом, адже окрім уроків у них ще є гуртки, спортивні секції, посиденьки з однокласниками. І якою б старанною не була дитина, навіть у чітко налаштованому графіку трапляються збої: то телефон сів, то автобус затримався. Тим часом, батьки переживають, де ж їхня дитина.

Читати далі
04.09 2020

ARBER – офіційний діловий одяг українського футболу!

ARBER та Українська асоціація футболу (УАФ) уклали угоду про співпрацю, за якою ARBER створює офіційну колекцію ділового одягу для Національної збірної України з футболу та офіційної делегації УАФ.

Читати далі
02.09 2020

Шопінгувати у ТРК «Солнечная Галерея» – із задоволенням їхати з Uklon

Календарне літо закінчилось, а плани на шопінг і бажання комфорту – ні. Тому, ТРК «Солнечная Галерея» й Uklon ще до 30 вересня дарують промокоди на поїздки в обмін на фото чеків з шопінгу.

Читати далі
01.09 2020

День знань

Сьогодні 1 вересня - День знань. Хороший час для того, щоб все почати з чистого аркуша. Бажаємо вдалого старту!

Читати далі
31.08 2020

Правила акції «Із задоволенням з Uklon» в ТРК «Солнечная Галерея»

1. Організатор Акції • Організатором та Виконавцем Акції є ПрАТ «Укрпангруп» (далі – «Організатор» та «Виконавець»). Місцезнаходження Організатора і адреса для кореспонденції: 01032, м. Київ, бул. Тараса Шевченко, 33, 13-й поверх.

Читати далі
27.08 2020

Сучасна жінка - питання та відповіді в ТРК "Солнечная Галерея"

«Яка вона – сучасна жінка?» – відповідь на це непросте запитання головний портал Кривого Рогу - 0564.ua віднайшов у ТРК «Солнечная Галерея». Консультанти і продавці магазинів, які стали учасниками опитування, одностайні в своїй думці: сучасна жінка – модна і унікальна водночас, розбирається в тенденціях й технологіях, займається собою, ходить на шопінг, успішна на роботі і вдома, цінує свій час і просто щаслива. 

Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!