Новини

16.12 2021

Веселімося зі Святим Миколаєм у ТРК «Солнечная галерея»

Святий Миколай — бажаний гість у багатьох українських домівках. На нього, як і на гостинці, завжди чекають дітлахи. Але тепер він тішить малечу не тільки солодощами під подушками.

Читати далі
15.12 2021

Святковий ярмарок у ТРК “Солнечная Галерея”

На екваторі грудня в ТРК «Солнечная Галерея» розпочинається різдвяний ярмарок. Свої роботи тут представлятимуть українські майстри, які усе створили власноруч. 

Читати далі
09.12 2021

У кого «жовтий» сертифікат?

Сподіваємось, ви вже читали гарну новину про перехід Дніпропетровської області до «жовтого» рівня.

Читати далі
09.12 2021

Вам личить все, що подобається: як знайти свій образ у ТРК «Солнечная Галерея»

Сліпо слідувати трендам чи інтерпретувати їх відповідно до власних вподобань? Купувати тільки те, що модно, чи формувати власний унікальний образ? Сьогодні кожен може проявити індивідуальність, відчуття світу та цінності, сформувавши свій неповторний образ. 

Читати далі
12.11 2021

Доленосні зустрічі з мімами та галасливі знижки у ТРК «Солнечная Галерея»

У діалогах відвідувачів торгового центру часто звучать крилаті вислови про фінанси. Наприклад, «Гроші люблять тишу» чи «Не в грошах щастя, а в покупках». Напередодні Чорної п’ятниці ТРК «Солнечная Галерея» запускає власну тематичну прикмету: «Зустріти 27 листопада міма у торговому центрі – це до подарунку».

Читати далі
28.10 2021

Are you ready for horror у ТРК «Солнечная Галерея»?

У ТРК «Солнечная Галерея» як резиденції фешену Кривого Рогу і Геловін має бути стильним. Тому, на вихідних ТРЦ нагадуватиме Horror Style Place, де нечисть підбиратиме модні образи та полюватиме за знижками. 

Читати далі
19.10 2021

Зустрічай нову колекцію від JASMINE!

IRIS — магія твоєї осені!  

Читати далі
18.10 2021

До уваги відвідувачів ТРК «Солнечная Галерея»!

Шановні відвідувачі ТРК «Солнечная Галерея», звертаємо вашу увагу на нововведення через запровадження «червоного» рівня у Дніпропетровській області

Читати далі
11.10 2021

Підтримуємо юних лідерів

В рамках глобального співробітництва Pandora для ЮНІСЕФ раді представити вам нову лімітовану намистину «Мріємо про майбутнє».  

Читати далі