Новини

21.05 2019

Ритми джазу в ТРК «Солнечная Галерея»

Під музику джаз можна у затишній атмосфері, з бокалом вина – так можна описати омріяний вечір. Модна поєднати музику і вино і з побаченнями, і з новими знайомствами, і розмовами про особисте.

Читати далі
15.05 2019

Узбецький ресторан Pilaf в ТРК «Солнечная Галерея»

Гастрономічні традиції народів світу – це та тема, яка завжди у тренді. Адже через їжу можна відчути смак та національний колорит. Тема гастро-кульнарного дослідження має своє продовження і на фуд-корті ТРК «Солнечная Галерея», у новому ресторані Pilaf від узбецьких майстер-шефів.

Читати далі
14.05 2019

Тут може бути ваша світлина

Фотозона до Дня вишиванки – це гарна можливість створити родинне фото в українській тематиці. По-перше, це буде красиво. По-друге, патріотично. І колись, гортаючи стрічку у фейсбуці чи сімейний фотоальбом, світлини нагадають про приємні моменти.

Читати далі
13.05 2019

Beauty-Fest від Mary Kay® в ТРК "Солнечная Галерея"

З 24 по 26 травня на другому поверсі ТРК "Солнечная Галерея" відбудеться Beauty-Fest від Mary Kay®!

Читати далі
13.05 2019

Українська fashion-вишиванка в ТРК «Солнечная Галерея»

День вишиванки в Україні щороку набирає все більше і більше популярності. Адже українці пам’ятають своє коріння та традиції. Тим більше, що саме вишиванка передає особливий традиційний fashion-стиль одягу чоловіків та жінок, який століттями був у тренді. Модним залишається і сьогодні.

Читати далі
08.05 2019

Гостренько чи душевно: нова «Хінкальня» в ТРК «Солнечная Галерея»

В ТРК «Солнечная Галерея» відкрився новий ресторан грузинської кухні «Хінкальня». Гості даного закладу можуть відчути смак, атмосферу та гостинність із Кавказьких гір.

Читати далі
26.04 2019

LC WAIKIKI в онлайн каталозі ТРК "Сонячна Галерея»

У магазині LC WAIKIKI, що в ТРК "Сонячна Галерея», представлені товари для створення комфортного життя, яскравого настрою та унікального стилю. У кожної людини - свої критерії, що саме формує її образ. Для когось це – легка весняна сукня, трендові кросівки та денім жакет.

Читати далі
24.04 2019

Представляємо вам нову колекцію, присвячену лише одній особі – МАТЕРІ!

Головний елемент колекції – вузол, що назавжди поєднує серця дитини та матусі, зв’язує їх долі з силою поколінь.

Читати далі
23.04 2019

Sale та розіграш призів у ТРК «Солнечная Галерея»: цікаві факти

У суботу, 20 квітня, в ТРК «Солнечная Галерея» відбувся цілий день знижок. А також покупці, які реєстрували чеки, взяли участь у розіграші призів. Головний подарунок від магазину «Алло» – телевізор LG, діагональ екрану якого 43 дюйми, отримав Іван Набоков.

Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!